Skocz do zawartości
thc-thc

grower

auto ak 47, pierwszy outdoor


przemek1986

Recommended Posts

hmmm no dobra ale widze ze sporo osob leje ten nawoz i jest ok wiec co jest ? a mam jescze 2 disle w boxie w domu i maja sie dobrze i niedlugo obcinka bedzie... Ta zle reaguje na nawoz czy o co chodzi ? ma 90cm. jesli teraz odstawie planton k i kupie np canna tera flo i zaczne lac to tez bedzie dobrze jeszvze ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Planton K jest nawozem mineralnym. Czyli sama chemia, najgorsze gó**o. Później to gó**o będziesz miał w topach i będziesz to palił. Sporo osób stosuje ten nawóz? Chyba nie na tym forum.. Planton możesz stosować do pelargonii na parapecie albo innych krzaczorów u babci na działce. Czy widziałeś np. żeby ktoś jakimś nawozem do np. rzepaku (jeśli taki istnieje :laugh: ) podlewał ogórki?

Wiesz po co goście w białych fartuchach opracowują specjalne nawozy dla danych typów roślin? Bo różne rośliny mają różne zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Dlatego nawozem do konopii podlewasz konopie do ogórków ogórki a do rzepaku... stokrotki  :Facepalm:

 

Na pewno lepiej zrobisz roślinką zmieniając nawóz na canne niż jak będziesz ten szit lał.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kurcze mój bląd. masz calkowita racje...rosly kwitly myslalem wiec ze jest ok... Sorry ze musieliscie sie natlumaczyc. Zamowilem biobizz na flo maja hurtownie 100 km odemnie wiec szybko przyjdzie i bede nim podlewal i kontynuowal relacje. A jaki wplyw bedzie mial ten planton na palenie. bede cos czol inaczej czy bardziej chodzi o trucie organizmu np. jak przy zywnosci z konserwantami ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie tak samo jak przy żywności.

Teraz mamy sezon na truskawki.

Jakie truskawki są lepsze te sklepowe importowane (podlewane nie wiadomo czym), czy nasze działkowe zdrowe truskawy? 

Tak samo chemia wpływa na konopie jaki i na inne rzeczy..

Pogorszy ci smak oraz będziesz truł organizm. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały up. 

Doszedł biobizz i już nim podlewam, piszą żeby tym lać przy każdym podlewaniu więc tak będę robił teraz 3ml na 1L wody.Chciałem żebyście mi napisali czy roślinka dobrze wygląda i się rozwija. Ma parę takich przebarwień jasno zielonych na listkach ale nie dużo, zrobiłem zdjęcie listka do wglądu, co to takiego ??? Roślinka ma 104 cm, ma już coraz więcej kwiatów.Do ilu cm może jeszcze podskoczyć ???

I zapomniałem dodać ze to auto ak 47.

post-42767-0-56567400-1435694315_thumb.j

post-42767-0-44587100-1435694328_thumb.j

post-42767-0-49176300-1435694339_thumb.j

post-42767-0-66410900-1435694349_thumb.j

post-42767-0-13182500-1435694368_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+