Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Odżywki :Trzy pytania


LeukemiaTheHemp

Recommended Posts

1.Jakie polecacie w miarę tanie dobre i wystarczające na około 10-15 automatów  odżywki ?

2.Czy Bio tabys jak się zastosuje w drugim trzecim tyg zycia roślinki to czy coś dadzą czy już nie warto i na ile automatów staracza taki zestaw ?

3.Na ile krzaków starcza try-pack outdoor zestaw 3 płynów , i dwa tyg przed scieciem powinno się przepłukać wodą go ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chyba troszkę nie ten dział ale:

1 i 2 - Bio Tabs'y - stosuje się od samego początku , od "zanim posadzisz krzaki" i one są chyba najlepsze. Ogólnie najlepsze są nawozy organiczne, sam spóźniłem się z Bio Tabs'ami i lecę na Bio Bizz'ie.

3 - Myślę, że na 5-6 krzaków powinien starczyć aczkolwiek mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niedawno padło to samo pytanie w innym temacie.  :D

Jeśli stosujesz tabsy to lecisz na zestawie od tabsów. Jeśli stosujesz BIOTABS GUERRILLA BOX to lejesz z tego karnistra co tam do zestawu dodają. Chyba, że stosujesz ten cały zestaw orgatrexy dupexy itp. itd. to lejesz jak Panowie od BioTabsów przykazali  :big-joint:

Raczej nie miesza się nawozów różnych marek chociaż niby to i to BIO w tym przypadku. Chyba nawet ostatnio coś o tym widziałem na stronie jakiegoś producenta nawozów. Jak znajdę to podrzucę link. 

EDIT:

http://www.canna-pl.com/prosze_nie_mieszac_marek 

Prosze bardzo na stronie Canny świetny artykuł. Wart poświęcenia chwili uwagi 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+