Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Odżywki :Trzy pytania

Recommended Posts

1.Jakie polecacie w miarę tanie dobre i wystarczające na około 10-15 automatów  odżywki ?

2.Czy Bio tabys jak się zastosuje w drugim trzecim tyg zycia roślinki to czy coś dadzą czy już nie warto i na ile automatów staracza taki zestaw ?

3.Na ile krzaków starcza try-pack outdoor zestaw 3 płynów , i dwa tyg przed scieciem powinno się przepłukać wodą go ?

Chyba troszkę nie ten dział ale:

1 i 2 - Bio Tabs'y - stosuje się od samego początku , od "zanim posadzisz krzaki" i one są chyba najlepsze. Ogólnie najlepsze są nawozy organiczne, sam spóźniłem się z Bio Tabs'ami i lecę na Bio Bizz'ie.

3 - Myślę, że na 5-6 krzaków powinien starczyć aczkolwiek mogę się mylić.

Niedawno padło to samo pytanie w innym temacie.  :D

Jeśli stosujesz tabsy to lecisz na zestawie od tabsów. Jeśli stosujesz BIOTABS GUERRILLA BOX to lejesz z tego karnistra co tam do zestawu dodają. Chyba, że stosujesz ten cały zestaw orgatrexy dupexy itp. itd. to lejesz jak Panowie od BioTabsów przykazali  :big-joint:

Raczej nie miesza się nawozów różnych marek chociaż niby to i to BIO w tym przypadku. Chyba nawet ostatnio coś o tym widziałem na stronie jakiegoś producenta nawozów. Jak znajdę to podrzucę link. 

EDIT:

http://www.canna-pl.com/prosze_nie_mieszac_marek 

Prosze bardzo na stronie Canny świetny artykuł. Wart poświęcenia chwili uwagi 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+