Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

zapytaj Dudę o marihuanę (Warszawa)


greenmouse

Recommended Posts

"Komu po drodze, niech zajdzie do uruchomionego dziś "Biura Pomocy Prawnej Andrzeja Dudy" i poprosi o poradę w sprawie za posiadanie niewielkiej ilości gandzi. Każdy krok jednego i drugiego kandydata śledzony jest przez obiektywy kamer, więc chłopaki liczą się z każdym słowem - kto wie, może uda się wyciągnąć od niego jakąś sensowną deklarację?

(nadzieja matką głupich...)"

http://maciejkowalski.natemat.pl/142521,zapytaj-dude-o-marihuane

Biuro Pomocy Prawnej znajduje się przy ul. Pięknej 24 w Warszawie. Otwarte jest w godzinach 8-15.

Link to comment
Share on other sites

sensowne deklaracje?  a do tego w trakcie kampani wyborczej? no bez jaj  :)     nie zapominajmy ze duda to pacynka, zmyślnie wymyślona, bardzo ładnie prowadzona, ale nadal - pacynka.  szacun dla prezesa bo naprawde ładnie to rozgrywa od początku. nie podejrzewałem go o takie mądre zachowania.   czy tylko ja widze że od początku kampani prezesa nie widać?  macierewicza nie widać?   pis sie śłicznie wybielił, duda obok komorowskiego wygląda jak kandydat idealny i aż się prosi żeby głosować na niego.    ale właśnie przez tą nieobecność przy tym wszystkim tych pojebów z pisu - oczywiste jest ze to ich marionetka.  dlatego ja na druga ture raczej sie nie wybiore.    nadal nie wiem co jest gorsze - komorowski czy kaczynski

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko Ty. Tak samo jak i - świecąc własnym przykładem- schował do szafy Macierewicza czy Kurskiego.

I tak- później wypadną te trupy z szafy i wezmą się za "robienie porządków".

Ja tam mimo wszystko jestem za sapkowskim "mniejszym złem" w postaci Komorowskiego. Niestety nie jest to głosowanie "za kimś" a "przeciw komuś". Po raz kolejny. Tym bardziej, że przeraża mnie, iż któryś z prawicowców wyskoczył czas niejaki temu z hasłem "za marihuanę 25 lat".

Link to comment
Share on other sites

A ja powiem inaczej....jak przez kilka lat wybiera tzw. mniejsze zło to po jakimś czasie to mniejsze zło juz wcale nie jest takie małe.

 

Dla mnie Kukiz to pajac , który ma 0we pojęcie o czym kolwiek co jest związane z polityką. A takie populistyczne texty to lepiej mi wychodzą po lolku niż jemu.

 

Sam nie wiem czy pójde na 2ga turę....i chodź nienawidzę PISu to tym nierobom z PO należy się czerwona kartka .....tak dla zasady.

Bo sam nie wiem co gorsze....jaruś i antek przez 4 lata czy walenie PO w c..j przez kolejne lata.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+