Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

zapytaj Dudę o marihuanę (Warszawa)

greenmouse

Recommended Posts

"Komu po drodze, niech zajdzie do uruchomionego dziś "Biura Pomocy Prawnej Andrzeja Dudy" i poprosi o poradę w sprawie za posiadanie niewielkiej ilości gandzi. Każdy krok jednego i drugiego kandydata śledzony jest przez obiektywy kamer, więc chłopaki liczą się z każdym słowem - kto wie, może uda się wyciągnąć od niego jakąś sensowną deklarację?

(nadzieja matką głupich...)"

http://maciejkowalski.natemat.pl/142521,zapytaj-dude-o-marihuane

Biuro Pomocy Prawnej znajduje się przy ul. Pięknej 24 w Warszawie. Otwarte jest w godzinach 8-15.

sensowne deklaracje?  a do tego w trakcie kampani wyborczej? no bez jaj  :)     nie zapominajmy ze duda to pacynka, zmyślnie wymyślona, bardzo ładnie prowadzona, ale nadal - pacynka.  szacun dla prezesa bo naprawde ładnie to rozgrywa od początku. nie podejrzewałem go o takie mądre zachowania.   czy tylko ja widze że od początku kampani prezesa nie widać?  macierewicza nie widać?   pis sie śłicznie wybielił, duda obok komorowskiego wygląda jak kandydat idealny i aż się prosi żeby głosować na niego.    ale właśnie przez tą nieobecność przy tym wszystkim tych pojebów z pisu - oczywiste jest ze to ich marionetka.  dlatego ja na druga ture raczej sie nie wybiore.    nadal nie wiem co jest gorsze - komorowski czy kaczynski

Nie tylko Ty. Tak samo jak i - świecąc własnym przykładem- schował do szafy Macierewicza czy Kurskiego.

I tak- później wypadną te trupy z szafy i wezmą się za "robienie porządków".

Ja tam mimo wszystko jestem za sapkowskim "mniejszym złem" w postaci Komorowskiego. Niestety nie jest to głosowanie "za kimś" a "przeciw komuś". Po raz kolejny. Tym bardziej, że przeraża mnie, iż któryś z prawicowców wyskoczył czas niejaki temu z hasłem "za marihuanę 25 lat".

A ja powiem inaczej....jak przez kilka lat wybiera tzw. mniejsze zło to po jakimś czasie to mniejsze zło juz wcale nie jest takie małe.

Dla mnie Kukiz to pajac , który ma 0we pojęcie o czym kolwiek co jest związane z polityką. A takie populistyczne texty to lepiej mi wychodzą po lolku niż jemu.

Sam nie wiem czy pójde na 2ga turę....i chodź nienawidzę PISu to tym nierobom z PO należy się czerwona kartka .....tak dla zasady.

Bo sam nie wiem co gorsze....jaruś i antek przez 4 lata czy walenie PO w c..j przez kolejne lata.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+