Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Out WW Auto i 2X royal cheese liście tracą kolor !!!


Pawel_lol1

Recommended Posts

Witam  :puff:

Zacznę od tego że nie jestem w PL i korzystam z przywilejów prawa do uprawy krzaczków w ogródku :D pogoda dobra miejscówka w ogródku też światło przez ok 12h.

Roślinki to WW auto fem i 2x royal cheese fem które pokazały się światu 16 kwietnia.wiem że słabo idą ale to wina pogody, nie mam lampy żeby je dogrzewać i na razie nie będzie możliwości żebym kupił coś w tym miesiacu. Ale czas przejść do meritum

Od jakiegoś czasu liście robią się białe z plamami gdzieniegdzie ale wydają się rosnąć w miarę normalnym tempie znaczy obserwuje stały regularny ich przyrost. Ziemia ekologiczna noname ale bardzo bogata w sub odżywcze o pH 6.0

podlewane tylko co 4/5 dni wodą. pH wody ok 6.0 woda odstana 48h ma pH 7.9 i do tego Plargon pH minus na fazę weg i flo. dostały raz delikatna dawkę bio canna boost mniejszą niż podaje producent. czy to mogło zaszkodzić?. chorują od około 12 dni, myślałem że woda więc kupuje w sklepie ale dalej nie ma poprawy

Myślę że znajdzie się doświadczony grower który pomoże radą i dobrym słowem. przeszukałem forum dokładnie parę razy ale nie znalazłem odpowiedzi

Czy to nadmiar lud niedobór jakiegoś pierwiastka? zrobić im flusha czy przesadzić w większe donice.chciałem to zrobić jak bd miały 4tyg.docelowo miały być donice 20l ale myślę czy to dobry pomysł. mam jeszcze mniejsze ok 8l

Eh tak wiele pytań tak mało odpowiedzi,

 

Foto

 

Royal Cheee fem #1

post-13600-0-98022600-1431552689_thumb.j

post-13600-0-99606800-1431552702_thumb.j

 

Royal Cheese #2

post-13600-0-49217600-1431552723_thumb.j

post-13600-0-21546800-1431552734_thumb.j

 

WW auto fem

post-13600-0-69404700-1431552756_thumb.j

post-13600-0-44793900-1431552991_thumb.j

 

 

Pozdrawiam :big-joint:

Z góry dziękuje za zainteresowanie się problemem. 

Link to comment
Share on other sites

Witaj, 

Wina leży po ziemi, uniwersalna zawiera chemiczne nawozy których nie wypłuczesz... Ja bym to zasadził do gruntu, 20L ziemi na planta outdoor to minimum.

 

Boosta podajesz podczas kwitnienia, zanim użyjesz produktu poczytaj o nim: 

 

CANNABOOST Accelerator

 
CANNABOOST to silna substancja stymulująca, poprawiająca jakość zbiorów roślin szybko rosnących. CANNABOOST zwiększa metabolizm roślin. Jest to ważne, ponieważ wchłanianie składników odżywczych, zależy w dużej mierze od zdrowia rośliny i szybkości metabolizmu. CANNABOOST został specjalnie opracowany dla odmian roślin krótkiego cyklu.
Zalety CANNABOOST Accelerator
 
Silniejsze, twardsze owoce
CANNABOOST stymuluje rozwój kwiatów, co sprawie, że owoce są pełniejsze niż zazwyczaj. Rezultatem tego procesu są również równomierne zbiory, ponieważ owoce dojrzewają stopniowo. Cechą szczególną produktu CANNABOOST jest fakt, że nie tylko gwarantuje wyższe zbiory, ale również lepszy smak. Coś ekstra dla hodowców CANNA.
Odpowiedni do wszystkich typów substratów
CANNABOOST to uniwersalna substancja stymulująca, co oznacza, że może być stosowana w każdym systemie uprawy w połączeniu z każdym rodzajem dawkowania, bez wyjątków. Podobnie pod dodaniu produktu CANNABOOST do roztworu odżywczego otrzymamy spray na liście. Zaletą tego jest fakt, że roślina może absorbować substancję stymulującą bezpośrednio poprzez liście.
Jeszcze lepsze zbiory przy użyciu PK 13/14
CANNABOOST nie jest samodzielnym nawozem, ale dodatkiem, który zwiększa proces fotosyntezy w roślinach. Dodatek ten sprawia, że owoce rosną dużo szybciej. Również dostępność substancji odżywczych jest istotna, aby osiągnąć optymalne rezultaty z produktem CANNABOOST. Dawkowanie CANNA gwarantuje dostępność wszystkich składników odżywczych. Lepsze rezultaty można osiągnąć, kiedy PK 13/14 dawkuje się tak samo jak sprawdzone odżywki CANNA. Jest to spowodowane tym, że PK 13/14 zapewnia roślinie ekstra substancje, natomiast CANNABOOST sprawia, że roślina posiada energię, aby wykorzystać te substancje.
Lepsze dojrzewanie i ochrona
CANNABOOST zawiera również naturalne substancje regulujące kwitnienie, które lepiej rozprowadzają zarówno substancje stymulujące w samym przyspieszaczu, jak i substancje kwitnące oraz energię. To umożliwia owocom bardziej jednolity rozwój i dojrzewanie do pełnego potencjału. Dzięki ulepszonej regulacji energii, roślina posiada wystarczającą ilość energii, aby bronić się przed chorobami. Jeżeli energii brakuje tam, gdzie jej potrzeba, choroby mogą zaatakować, co może mieć katastrofalne skutki dla zbiorów.
Lepszy, wyraźniejszy smak
W dzisiejszych czasach dobrych zbiorów nie ocenia się już tylko po ilości kilogramów. Byliśmy świadkami tego przy uprawie holenderskich pomidorów i ogórków. Jakość zaczyna odgrywać poważniejszą rolę, podobnie jak i smak. CANNABOOST nie gwarantuje tylko większych zbiorów, ale również doskonały smak. Zwiększenie szybkości fotosyntezy znacznie zwiększa wytwarzanie cukru w owocach. To zagwarantuje nam słodszy smak oraz zwiększy produkcję naturalnych smaków w wyższym stężeniu.
CANNABOOST Accelerator
Instrukcja stosowania
CANNABOOST to niezwykle silny przyspieszacz kwitnienia, który stymuluje wydawanie owoców. Rezultatem jego stosowania będą pełniejsze i gęstsze zbiory. Dzięki stopniowemu dojrzewaniu, zbiory będą bardziej homogeniczne. Oprócz tego CANNABOOST gwarantuje, że Państwa rośliny będą zdrowsze, silniejsze, mniej narażone na choroby i zakażenia. CANNABOOST oznacza gwarancję pełniejszych zbiorów, ale również zapewnia wzbogacenie charakterystycznego smaku. To oznacza, że CANNABOOST gwarantuje produkt w lepszej jakości i ilości.
 
Przed użyciem proszę porządnie wstrząsnąć butelką
Dawkowanie: Substancję odżywczą proszę podawać w roztworze mniej więcej 1:500 (20 ml na 10 l wody) od momentu, kiedy roślina zacznie się rozwijać. Aby uzyskać ekstra działanie proszę rozrzedzić 1:250 (40 ml na 10 l wody)
Proszę nie używać w połączeniu z produktami zawierającymi nadtlenek wodoru (H202)
Proszę zużyć przygotowany roztwór w ciągu 7 dni
CANNABOOST może być aplikowany manualnie, przez nawadnianie kropelkowe, czy wchłaniany przez liście.
Przechowywanie, zdrowie i bezpieczeństwo i pozostałe instrukcje
 
Proszę stosować CANNABOOST w połączeniu z Państwa regularnym nawadnianiem substancjami odżywczymi
Proszę przechowywać dobrze zamknięty w miejscu odpornym na chłód
Proszę przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
Gwarancja
 
Butelka jest wyprodukowana z polietylenu (PVC i bez kadmu), plastik łatwo ulega rozkładowi i można go recyklować.

 

Link to comment
Share on other sites

Witam

czyli problem nie jest od tego Plargonu ph- i mogę goarrow-10x10.png dalej stosować?

Donice 20l już naszykowane, tylko szukam ziemi jaka bd najlepsza i wysyłka nie wyniesie więcej niż cena gleby.i kiedy można je już przesadzać?

Aktualnie roślinki są w glebie ze sklepu

oto foto

post-13600-0-88925400-1431606279_thumb.j

post-13600-0-85048300-1431606363_thumb.j

 

z tego co tam wyczytałem jest dość bogata w sub odżywcze więc myślałem że się nada.

a teraz z trochę innej beczki

Czy Bio Canna na fazę weg jaki mam plan kupić bd ok? chciałbym żeby dziewczyny miały w miarę naturalne warunki. Na flo pójdzie Bio Canna Flo Bio Boost i ew pk 13/14 co powinno dać niezły efekt. Dodam ze to mój pierwszy Out więc większego doświadczenia ale jestem dobrej myśli.

  :trawka:

Link to comment
Share on other sites

Zobacz najpierw jaką masz ziemię na spocie, często na spocie jest lepsza niż z supermarketu. 

Co do Twojej ziemi nie znam języka więc ciężko stwierdzić. 

 

 

A ja polecę Ci nawozy organiczne nie mineralne, wyjdą Cie taniej, łatwiejsze w podawaniu i nie przejmujesz się pH ani EC wody, a dokładnie taki zestaw: BIOTABS GUERRILLA BOX  - zestaw jest na 5 roślin, ale można dokupić same tabsy, nawozu płynnego wystarczy na więcej :) 

Link to comment
Share on other sites

witam :D

ziemi na spocie za bardzo nie mam bo planty bd stały w donicach w ogródku a tu mam tylko kostke brukowa i piasek pod nia na glebokosci 30cm+. zostaje tylko kupna lecz musze szukać coś dobrej jakości bo wysyłka ziemi z PL do holandii sporo kosztuje.tak samo tutaj koszty sa spore nawet jeśli zamówie na miejscu więc dzisiaj ruszam na miasto może coś kupie bo od nowego roku zamykane są growshopy masowo.

hmm myślałem ze biocannna bd ok mam je na miejscu a ten zestaw który mi poleciłeś mogę ogarnąć dopiero w czerwcu jak bd w polandii.napewno nastepna uprawa pójdzie na tabletkach:) miejscówka już gotowa mam dla roślinek nasłonecznione miejsce plus zadaszenie z plexiglass coby było im ciepło i żadne brudy z deszczem im nie zaszkodziły.

jako że to mój pierwszy out proszę o jakieś dodatkowe porady jeśli można jeszcze coś poprawić :)

Link to comment
Share on other sites

witojcie panocki :D

dziękuję za rady napewno bd się nimi kierował na następnych uprawach.

a co do obecnego gorowa mam zamiar dzisiaj przesadzic WW auto do większej donicy z racji tego że zostało jej ok 40dni do końca.i czy lepiej bd do donicy 8l czy do 20l?nie wiem czy jest sens pakować ją do 20l przed końcem jej życia.chcę zeby energię poświęciła na rozwijanie kwiatów a nie korzeni.nie mam doświadczenia w tej kwestii więc liczę że ktoś już kiedyś miał podobny dylemat.

pozdrawiam i z buchem :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+