Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Kiełkowanie mnie nie cierpi heh.


NemixQ

Recommended Posts

Witam wszystkich, pewnie wielu z was temat rozśmieszy ale mam problem. Nie wiem dlaczego ale stosowałem już różne techniki kiełkowania i ku**a w moich rękach zawsze duża część nasion nie kiełkuje i ch*j co poradzę. Dzisiaj czytając kilka artykułów, Grow Logów i postów nowych użytkowników znalazłem przydatne informację i poradnik od kolegi " Kastakrośnie ". Więc tak wezmę miskę szklaną/z porcelany, jaka będzie wolna, obmyję ją wrzątkiem, żeby wysterylizować. Kupię wodę niegazowaną w sklepie obojętnie jaką, a może jest jakaś dobra? i wleję ją do tej miski. Włożę do szafy na całą noc żeby woda sobie odstała i nabrała temp. pokojowej. Następnego dnia wszystkie pestki wrzucę do tej wody i poruszam nią lekko żeby całe się zamoczyły. I teraz tak mają być w tej wodzie dopóki kiełek nie będzie miał około 1cm. Czy np. jeżeli po 3 dniach ten kiełek jeszcze nie będzie wystarczająco długi to nic się pestce nie stanie jak jeszcze z dzień poleży? Powiedzmy mam nasiono z kiełkiem 1cm w misce z wodą, nie mam pensety ani tego typu sprzętów więc jak najbezpieczniej je wyciągnąć? Zawsze brałem łyżeczkę od Herbaty i powoli wysuwałem po ściance, lekko w palce i do gleby. Jak mam zrobić teraz? Zawsze np. na 20 sztuk z 5-9 pestek odpadało nie wiem czemu. Pewnie coś robiłem źle i tyle. Czy taki plan zda egzamin? Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

ja pestki wsadzilem do ziemi jak tylko pojawil sie kielek, nie czekalem az wyrosnie ogon 3cm czy iles...

 

pestki wsadzilem na wilgotny papierowy recznik (zwykla kranowa) i wsadzilem zawiniątko z talezykiem do torebki sniadaniowej...

 

Pakunek wyladowal w pudelku po butach i polozylem w najwyzszym punkcie w domu (szafa)

 

mialem wrazenie ze trwa to wiecznosc ale po tygodniu wszystkie mialy kielki

Link to comment
Share on other sites

muszą mieć ciepło i wilgotno, jak Ci nie idzie z kiełkowaniem to tak jak kolega wyżej zrób a unikniesz problemów, tylko nie grzeb w ziemi bo to trwa parę dni zanim wyjdzie. Woda kranówa odstana minimum 24h, jeżeli masz zdatną do picia i nie umierają Ci inne kwiatki od podlewania nią :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+