Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Super Skunk Sensi Seeds OutDoor.


NemixQ

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam dość ciekawego spota lecz brak pestek na Out, tak więc znalazłem w szafce 25 szt. Super Skunk Sensi Seeds. Teraz pytanie, da radę ona wyrobić na Outdoor? Producent podaje 6-7tyg. kwitnienia, licząc nawet 9 tyg. to powinna dojść raczej. Będą w 35L donicach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zapytaj producenta , w jakich warunkach doszła w takim czasie i w jakiej szerokosci geograficznej.Wtedy możemy wnioskowac że u nas ci ten skunki dojdą ...

 

Pamiętaj że roślina w zdrowej ziemi gdzie ma te 14 godzin światła na bank dojdzie jeśli dasz jej trochę hormonów kwitnienia.

 

Była już wypowiedź na tutejszym forum , iż im więcej światła tym większy krzak , im większy tym ma więcej on do wykarmienia , co udaje się  od idealnego środowiska w bryle korzeniowej.Im więcej krzak ma słońca przez cały dzień tym później zakwitnie , im mniej tym szybciej ale będzie mniejszy , takie to są zależności.

 

Ja bym to wysiał w donicach , jeśli będą bardzo się ociągac w kwitnieniu , to bym potem to przewiózł do domu i dał pod lampę.

 

 

Proponuję zakupic zestaw podstawowy do organicznej uprawy - 

http://www.growshopjamaica.pl/product/biotabs-zestaw-startowy/?id=2042 , da ci to dobre warunki w glebie co zapewni roślinom twym jednostajny wzrost , nie przyhamowny problemami z PH czy EC w glebie.

 

Weś też pod uwagę jaką wysokośc osiągają rośliny dzięki zapisanemu w swoim DNA białku , 

35 litrów będzie w porzadku , urosną około 2,5 metra , ale jak dasz je do gleby to urosną takie duże że potem tego nie ogarniesz XD Zasadą jest że roślina nadziemią ma tyle ile mają jej korzenie pod ziemią.

Jeśli chciałbyś za porady odstąpic parę ziaren to byłbym wdzięczny bo nie mam kasy na nasionka.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+