Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zapach vs Hałas vs Szczelność vs Druga połowa


ZAM

Recommended Posts

Więc tak...

 

Wentylatora jak pisałem wczesniej jeszcze nie nabylem a juz zdazylem dostac zjebe od kobiety za mieszajacy...

 

Jako ze nie mamy taryfy u dostawcy pradu rosliny spią gdy my spimy. Jezeli okazaloby sie ze namiot bedzie odour proof po uszczelnieniu (wszystkie dziury zapchane) jak bardzo szkodliwe dla roslin jest

zabicie wszystkich wentylatorow na noc przy uszczelnionym boxie zakładając ze uda mi się zbic wilgoc by nie powstawała pleśń?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe też kiedyś spaliśmy przy boxie, tłumik za głowami, wentyl 500m3/h B)

 

Uszczelnienie nic nie da... Szykuj się na wydatki bo będzie grubo jeżeli chcesz cicho. Cichy wentyl to AirBox + regulator o pełnej skali GSE lub wentylator kanałowy Silent TD Metal, do tego z dwa tłumiki, jeden przed drugi za wentylem i oczywiście przewód wentylacyjny izolowany, do tego wszystko w jak największej średnicy np 160.

 

Można spokojnie wydać 1000zł na samą wentylację :S5:

 

Co do mieszającego... ja teraz jadę testowo bez mieszającego aż nie będzie to konieczne ze względu na topy. Wyciąg 550m3/h, w mojej kompozycji słyszę jak wentylatory na panelu led się odpalają :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+