Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Proszę o wsparcie :-)


Kruchy

Recommended Posts

Witam.

Jako że w ten weekend będę rozglądał się za spotem, prosiłbym szanownych kolegów i koleżanki o małe wsparcie. Oglądając tutejsze grow blogi widząc jakie piękne rośliny Wam rosną dochodzę do wniosku że w Polsce znajdą się spoty których nikt nie rusza tzn. żadni grzybiarze, Jelenie słonie czy broń boże gliny. Ponieważ ja jestem durnym pesymistą i nawet jeszcze nie zaczynając już skazuje swój "projekt" na porażkę proszę tylko o potwierdzenie że w Polsce da się sadzić i zbierać plony, powiedzcie że wszystkie galerie nie pochodzą z krainy Basków  czy Holandii.:-)...  A najlepiej to w ogóle powiedzcie że uda mi się znaleźć zajebistego spota w weekend :).

 

Chciałbym jeszcze zapytać jak myślicie czy rozmowa o niektórych sprawach  przez tel. jest ryzykowne ? Myślicie że jesteśmy podsłuchiwanie i może o tych sprawach nie rozmawiać przez fona ? Proszę o sugestie... tak tylko dla mojego świętego spokoju : ) 
Pozdrawiam 

Krush.

Link to comment
Share on other sites

Niestety wszystkie uprawy na forum są poza granicami RP ;) Nie tylko w krainie Basków można sadzić, a wręcz tam najbardziej to kontrolują... Catalonia wydaje mi się że ma najlepiej, w Barcelonie pełno klubów konopnych do których wchodzisz z ulicy jak do coffika, a w krainie Basków bez znajomego ciężko... Spota znajdziesz, a raczej potrzebujesz ich kilka. Rób dużo i licz że przynajmniej połowa wyjdzie. A telefon to się zmienia raz na jakiś czas, nowy telefon wraz z numerem. Sama wymiana karty co jakiś czas mało daje ale daje jakieś tam poczucie bezpieczeństwa :) 

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał. Wszystkie growlogi pochodzą spoza granicy Polski. Co do podsłuchów ,to podsłuchują kogo chcą i gdzie chcą... wystarczy żeby mieli Twój numer i znali mniej więcej lokalizację Twojego pobytu.

Pozdro :zen:

Link to comment
Share on other sites

  • Vito pinned and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+