Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Proszę o wsparcie :-)


Kruchy

Recommended Posts

Witam.

Jako że w ten weekend będę rozglądał się za spotem, prosiłbym szanownych kolegów i koleżanki o małe wsparcie. Oglądając tutejsze grow blogi widząc jakie piękne rośliny Wam rosną dochodzę do wniosku że w Polsce znajdą się spoty których nikt nie rusza tzn. żadni grzybiarze, Jelenie słonie czy broń boże gliny. Ponieważ ja jestem durnym pesymistą i nawet jeszcze nie zaczynając już skazuje swój "projekt" na porażkę proszę tylko o potwierdzenie że w Polsce da się sadzić i zbierać plony, powiedzcie że wszystkie galerie nie pochodzą z krainy Basków  czy Holandii.:-)...  A najlepiej to w ogóle powiedzcie że uda mi się znaleźć zajebistego spota w weekend :).

 

Chciałbym jeszcze zapytać jak myślicie czy rozmowa o niektórych sprawach  przez tel. jest ryzykowne ? Myślicie że jesteśmy podsłuchiwanie i może o tych sprawach nie rozmawiać przez fona ? Proszę o sugestie... tak tylko dla mojego świętego spokoju : ) 
Pozdrawiam 

Krush.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niestety wszystkie uprawy na forum są poza granicami RP ;) Nie tylko w krainie Basków można sadzić, a wręcz tam najbardziej to kontrolują... Catalonia wydaje mi się że ma najlepiej, w Barcelonie pełno klubów konopnych do których wchodzisz z ulicy jak do coffika, a w krainie Basków bez znajomego ciężko... Spota znajdziesz, a raczej potrzebujesz ich kilka. Rób dużo i licz że przynajmniej połowa wyjdzie. A telefon to się zmienia raz na jakiś czas, nowy telefon wraz z numerem. Sama wymiana karty co jakiś czas mało daje ale daje jakieś tam poczucie bezpieczeństwa :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+