Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Pierwszy w Polsce coffee shop otwarty!


Tony Palsuszu

Recommended Posts

Udało się! Po latach walki z systemem mamy efekt! Pierwszy w Polsce coffee shop otwarty! Zgodę na otwarcie coffee shopu wydał prezydent miasta Cieszyn przy porozumieniu z radą miasta. Dużą rolę odegrali również Czesi. Radni czeskiego Cieszyna pomogli przy organizacji i kwestiach formalnych.

W Cieszynie na ulicy Bielskiej 23 powstało pierwsze w Polsce miejsce, gdzie możecie spokojnie zapalić marihuanę. Jedynymi wymogami jest ukończenie 18 roku życia i posiadanie przy sobie dowodu osobistego. Wybór narazie nie jest oszałamiający i nie przypomina bogatej oferty holenderskich coffee shopow, ale każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zadowoleni będą zarówno miłośnicy cięższych gatunków takich jak kush czy haze, jak też fani lekkich sativ. Możecie tu np. spróbować jamajskiej odmiany Marley’s strain.

Cieszyn Cannabis Club wykorzystał lukę w prawie, która dopuszcza na podstawie umowy miast partnerskich w Unii Europejskiej, sprzedaż marihuany. W tym konkretnym przypadku współpracujące rada miejska polskiego i czeskiego Cieszyna doszła do porozumienia i dzięki temu udało się otworzyć Cieszyn Cannabis Club.

Najbardziej zadowoleni z otwarcia Coffee Shopu są młodsi mieszkańcy Cieszyna oraz studenci tutejszych uczelni. Z badań statystycznych przeprowadzonych w Cieszynie, wynika również, że otwarcie Cieszyn Cannabis Club cieszy się ogólną społeczną akceptacją – aż 82% mieszkańców było za!

Prezydent Cieszyna życzy sobie, aby jego miasto już wkrótce stało się równie atrakcyjne dla turystów i tak samo często i chętnie odwiedzane jak Amsterdam. W rozmowie z nami powiedział, że życzy innym polskim miastom odwagi i determinacji do otwierania podobnych miejsc.

Trzymamy kciuki za „polski Amsterdam”

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+