Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Retardenty wzrostu.


Lazania

Recommended Posts

Witam.

Czy ktoś eksperymentować może z retardenty wzrostu? To środki hamujące wzrost na wysokość co powoduje że rośliny robią się kompaktowe. Dodatkowo, środki te, wspomagaja krzemień ie się, nie hamując przy tym kwitnienia(Ilość i wielkość kwiatów pozostaje taka sama teoretycznie). Jestem ciekaw czy ktoś eksperymentować z tym? Ja mam za małe doświadczenie i zaplecze na takie eksperymenty, bo najlepiej byłoby to sprawdzić na klonach w identycznych warunkach.

Naturalnym retardentem jest chlod/zimno.

Pzdr.

Sory za język ale słownik w tel...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

BIO-OPTIMAL 30ML / PREPARAT ZATRZYMUJĄCY WZROST ROŚLIN
 


- Bio-Optimal to preparat zatrzymujący wzrost roślin i przełączający je na kwitnienie <br>- przy użyciu preparatu Bio-Optimal sam decydujesz o wielkości Twoich roślin! <br>- Twoje rośliny zostaną kompaktowe <br>- pojemność: 30ml <br>- 100% organiczny <br>- wystarcza na 10m2 uprawy <br>- dawkowanie: 30ml Bio-Optimal na 5L wody <br>- po rozcieńczeniu z wodą preparat Bio-Optimal można przechowywać przez 2 tygodnie <br>- należy dobrze wymieszać i opryskać roślinę <br>- proces opryskiwania należy powtórzyć po 3 dniach (w sumie tylko 2 opryski!) <br>- nie dopuszczać do przedostania się preparatu do korzeni <br>- opryskiwać rośliny tylko w fazie wzrostu (wegetacji) <br>- nie opryskiwać kiedy pojawią się pierwsze kwiaty! <br><br>

 

 

Znajomy korzystał i poleca. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+