Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

uprawa cannabis w Hiszpanii


pitek

Recommended Posts

Ostatnio przeczytalem ze kluby konopne to organizacje non profit czyli caly zysk jest dokumentowany i musi być wpakowany spowrotem w działalność. Czy można zatem legalnie sprzedawać marihuane w Hiszpanii tak, żeby zarobione pieniadze przeznaczac na swoje prywatne cele? W koncu w niektorych aptekach w różnych krajach UE np w Szwajcari mozemy znalezc lek na półkach. Czy to oznacza, że Szwajcarzy specjalnie sprowadzaja towar z HolandiIi?

dobra juz wiem.. to bylo glupie pytanie. gdyby kto chcial wiedziec http://en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_cannabis_by_country

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Holandia się skończyła :/ Większość firm przenosi się/przeniosła się do Hiszpanii. Z tym że w różnych rejonach Hiszpanii są różne prawa.

 

Kluby są non profit, ale za hajs rozwijasz klub, sama karta członkowska to 20 euro, ja mam numer ponad 10300, razy 20 = 206,000 euro za samą składkę coroczną. Wiadomo że nie wszyscy odnawiają ale przez sam weekend podczas targów Spanabis przybyło ponad 300 klubowiczów. A klubów w Barcelonie pełno :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+