Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Plan na growbox pomoc przy wyborze konponentów


gool

Recommended Posts

Jako ze jest jakies hajsiwko ( oczywisice nie na jakis super sprzet ) chciałbym skompletować jakis domek dla roslin bo wiadomo w domu zawsze bezpieczniej niz na out ( chociaz i tak out bedzie :) ale taki szklarniany ) , chciałbym poeksperymentowac troszke z odmianami a wiadomo że growbox na to pozwala , wybrałem cos takiego jak narazie i mam pytania :

 

1, Czy to co wybrałem jest w miarę ok ?

 

Hydro Shoot 120 (120x120x200cm) - jestem ograniczony wysokoscia mak 220cm 

 

AutoPot 1Pot XL - 4 donica + 47L zbiornik - chce autopot bo duzo czytałem o nim i ma same plusy 

 

Zestaw HPS 600W Lumatek DIM, Wing 97% - mysle ze wystarczajacy

 

2.Czy przepuscic wąz od zbiornika AutoPot przez kanał wentylacyjny w boxie na dole ?

 

3. Czy zamawiac szyne do oswietlenia czy jest sens ?

 

4. Jaki wentylator wyciagający do tego zastosować czy np. 700m3/h wystarczy i czy zalozyc tłumik sztywny ba napewno sztywny załoze ale jaką srednice rury dobrac. Bardzo prosze o podesłanie jakiego linka do wentylatora tak do 450zł co polecacie ,

 

5. Czy wybrac naprzykład gotowy zestaw z Growboxa i nie bawic sie w składanie ?

 

6. Jezeli czegos nie uwzgledniłem to prosze o zjebke i nakierowanie mnie ponieważ jest to mój pierwszy raz z indorem i jak najbardziej potrzebuje pomocy :) ( doswiadczenie z outa jakies mam kilka razy pełnosezonowki , glebe nawozy tez ogarniam :)

 

Chcialbym by zestaw posluzył mi przynajmniej 4 lata wiec jezeli macie inne propozycje to bardzo prosze wrzucać 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. ja bym wybrał homebox evo par+ ale jest droższy o prawie 500zł, do tego namiotu spokojnie wejdzie 6 autopotów, oświetlenie idealne

2. tak

3. zestaw oświetleniowy który wybrałeś jest idealny na wymiary 120x120x200, więc szyna nie potrzebna

4. spokojnie wystarczy 500m3/h z regulacją pełną lub stopniową

5. w Twoim przypadku lepiej złożyć i poprosić o rabat powołując się na forum trawka.org :) 

 

Polecam Ci do tego zestawu nawozy BioTabs i dobrą glebę, a nie da rady tego spieprzyć  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak BioTabsy chce uzywać w boxie  bo na outa do szklarni mam GHE :)(zostało mi go troche i chce zuzyc ), a docelowo BioTabs rulezz :)

 

Box ten polecony to ten :tak ?

 

 

 HOMEBOX White EVOLUTION Q120 

 

 

 

 

 

 

 

Ps. Zaraz sie zapedze i bede kombinował kase na LEDa :) jakiegos i BOX 200x200x220 i 10 Autopotów :))  ale tak to juz jest jak sie ma cos kupić a tu dołozyc do tego 100 a do tego 200 i jest cos lepszego :)))) ehh ciezki wybór

 

 

Dziekuje za pomoc i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+