Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

grow box - uprawa


seba4240

Recommended Posts

Upalony to ja byłem gdy to pisałem.

Wiem ze na początku bd mało piła- jest mała to mało pije. Lecz trzeba zauważyć fakt ze więcej wody wlanej zostanie wyparowane. Doczytałem się ze się mało a często podlewa z początku, a później rzadziej a porządniej. Jak dobrze wiem jeśli jest np:10°c i wilgotność powietrza 90%- to samo powietrze ogrzane bd miało dużo niższą wilgotność powietrza w domu. Z racji tego w zimie jest strasznie duszno- jeśli jakimś stopniu nie nawilzamy powietrza. Wiec woda szybciej paruje.(jeśli niewiecie to po szukajcie dla czego zimie jest w domu duszno) . Myślałem że nasionko dopiero co posadzone co wypuściło swój pęd trzeba mu światła. A nie dopiero co wyjdzie na powierzchnię. Czytałem że na początku często podlewamy a małej ilości, a późniejszym okresem rzadziej a porządniej.

Zamierzam zamówić:

-nasionko(auto white russian-fem. )

-ziemię (biobizz all-mix)

I zestaw boosterow i nawozów (indoor biobizz)

Przyzwyczajenia- bo nie daze pisania w tel np:SMS itp wielkiej wagi. Poprostu zazwyczaj słowo za słowo. Chyba ze do dziewczyny ale to już inna bajka.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kolego po Twoich pytaniach widze, że albo nie przeczytałeś tematów które polecił Ci Anonymous albo masz trudności w czytaniu ze zrozumieniem. Oglądnij dokładnie cały dział 

 

Uprawa konopi - zbiór informacji jak uprawiać konopie

 

znajdziesz tam większość odpowiedzi na pytania które zadajesz. Drugi dział który pomoże Ci w Twoich problemach to 

 

GROWLOGI INDOOR i to zarówno te aktualne jak i te ukończone. 

A po 2 jeżeli oczekujesz pomocy to raczej ludziom nie ubliżaj tylko jak Cię proszą to opisz konkretniej problem. 

 

Co do problemu: W ogóle nie rozumiem o czym piszesz. 

Moje pytanie główne - gdzie masz zamiar trzymać roślinę? bo chyba źle wywnioskowałem, że w pokoju w którym panuje temperatura 10stopni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+