Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Suszenie w starej "szopie"


NemixQ

Recommended Posts

Witam, powoli zaczynam kompletować wszystko na Out 2k15. Do tej pory suszyłem na strychu ale teraz sprawy się pokomplikowały (bez szczegółów co i jak, przypał) i cała moja posesja odpada. Jednak u mojego bardzo dobrego znajomego daleko w polu stoi wymurowana z cegieł szopa o wymiarach +/- 2m x 2m x 2m. Cała jest wymurowana, dach jest pokryty styropianem, a na górze papa. Drzwi metalowe mimo to u góry jak i dole jest mały prześwit, zamykane na specjalny zatrzask na klucz. Stoi ona pusta od paru lat, nikt tam nie chodzi (ogrodzone pole). Tak więc w moim przypadku było by ok. I teraz pytanie do was, czy gdybym w tej szopie z cegieł na sznurkach powiesił otrymowane topy, powiesił parę osuszaczy powietrza z allegro, które obniżają rh do 55-60, na dole położył parę zniczy takich z deklem, żeby nie spowodować pożaru, dało radę by wysuszyć towar w takich warunkach? Dodam, że miało by to miejsce jakoś w październiku. Temp. wtedy panowała by w tej szopie w przedziale 5-15 stopni C, a wilgotność była by mniejsza niż 60rh. Czy w takich warunkach nawet po tych 15 dniach materiał nadawał by się do pakowania do słoja? Oczywiście za pomoc się odwdzięczę, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+