Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Growbox 240x120x200 jaki wybrać? Oraz konkretny osprzęt.


renegat

Recommended Posts

Dla mnie jest idealny, z zwykłych odbłyśników typu 'skrzydła' najlepszy, mi ze względu na jedną lampę koniecznie potrzebny był otwarty, ale są też fajne wentylowane, zależy jak głęboki masz portfel :) 

 

Filtr nie za bardzo, daje ledwo radę z zapachem/wilgotnością i doszły mnie wieści że ten boost co2 w proszku przyspiesza zużycie filtra, bardzo możliwe bo boks w środku jest pokryty cieniutką warstwą tego boosta... Ale przy tej cenie nie ma co narzekać :) Wentylacja ustawiona na wolniejszy bieg.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kandydat numer 2 Vents Silent M 405/550 m3/h 2-BIEGI fi150mm, reszty bym nie brał. Sam mam tego i śmiga u mnie cały czas na wolniejszym biegu.

Różnią się tym że Silent Metal jest nową wersją TD Silent, jest cichszy od poprzedników, jest cały metalowy, środek ma al'a tłumik akustyczny. Polecam :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem wydawanie na boksa 1860zł to przesada jak mozna juz nabyć taki sam box za 550zł ( wiadomo PAR+ i inne bajery ale szczerze? znam ludzi którzy jadą na najtańszych namiotach i maja lepsze wyniki od namiotow PAR+) Lepiej zainwestój w co2 i jakąś konkretna lampę i cichy wentylator z regulacją obrotów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bio tez tak uważałem dlatego pytałem. Z drugiej strony chce coś co mi posłuży jakiś czas - coś sprawdzonego. Wybrałem taki zestaw:

1 HOMEBOX WHITE-EVOLUTION R240, PAR+, 240x120xh200cm (2,88m2)

2 2 x zasilacz Lumatek 600W z możliwością regulacji pokrętłem 400 - 600W

3 2 razy odbłyśnik typu wings defender large white spreader 100x70.

4 2 x żarówka philips green powder 600W hps

5 WENTYLATOR KANAŁOWY SILENT-METAL, fi150mm, 2 BIEGI: 550/405m3/h

do tego tłumik VENTS plus filtr powietrza PRIMA KLIMA eco.

Dostałem fajny rabacik.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+