Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

pomoc w budowie PC-Box'a


deepandprofound

Recommended Posts

Witam ponownie. W ostatnim poście pisałem o budowie boxa, ale jednak ze względu na nadgorliwą narzeczoną zdecydowałem się na budowę bardziej dyskretnej wersji. Mowa o PCBoxie. Posiadam obudowę o wymiarach: 430x200mm wysokość 460mm. Jaką lampe do tego polecacie? Ja myślałem nad CFL 85W dual, do tego wiatrak wejściowy 80mm, wyjściowy 120mm i mieszający 80mm (wszystkie 12V). Czym polecacie okleić wnętrze? Folia aluminiowa trzyma ciepło, nie wiem jak to jest przy lampie CFL, dużą będe miał temperature? (pytam czysto teoretycznie, bo wiem, że to zależy od wielu czynników). Ktoś mi doradził, żebym pomalował wnętrze na biało. Ale wole zapytać Was, doświadczonych Growerów. I jeszcze jedno. Myśle o odmianie Kalashnikova, brać automat czy zwykłą? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak jak wyzej kolega napisal... mozesz tez sprawdzic zarowke hps dual spektrum ale nie wiem czy sa o tak malej mocy. sa na obie fazy. sa jeszcze zarowki hybrydowe (polaczenie hps i mh) ale jeszcze sie nie spotkalem zeby ktos ich uzywal... pozostaje zyczyc powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+