Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

growbox-zestaw


A---N

Recommended Posts

witam,jako ze to moj pierwszy post siemano wszystkim :)

pisze w sprawie zestawu grow..mam za soba dwie uprawy w domowych warunkach i myslalem tym razem nad kupnem czegos gotowego,natomiast z racji tego ze pro raczej nie jestem chcialbym zadac kilka pytan:

jaki polecacie zestaw mozna powiedziec dla poczatkujacego?zastanawialem sie nad tym: http://growbox.pl/product-pol-1819-Zestaw-ECO-DS60-150W.html

co o tym sadzicie?

 drugie pytanie to jakie (oczywiscie na oko) mozna zebrac plony z takiego boxa?

czy moze lepiej wydac wiecej pieniedzy na cos wiekszego z wiekszymi lampami?jezeli chodzi o lampy to nie umiem za bardzo obliczyc jakie koszty beda przy 150w i zastanawiam sie nad 400..

no i co z odzywkami?nie ma ich w zestawie wiec co by dobrac do tego?

duzo od jakiegos czasu czytam na te tematy i nie moge znalesc zlotego srodka i nie wiem przez to za co sie wziac,wiec mam nadzieje ze pomozecie albo podsuniecie jakies pomysly :) pozdrawiam i mam nadzieje ze po waszych podpowiedziach bede wiedzial co robic :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

 

Zestaw jak zestaw, ale... jak masz możliwość to bierz jak największy namiot, teraz może nie wykorzystasz ale na przyszłość będziesz sobie pluł w brodę że nie wziąłeś większego :) 

 

 drugie pytanie to jakie (oczywiscie na oko) mozna zebrac plony z takiego boxa?

Na oko to wróżenie z fusów :) Jedynie wróżbita Maciej na to pytanie odpowie :) 

 

Za 600w miesięcznie wychodzi mniej więcej 50zł, pamiętaj że im mocniejsza lampa tym lepsze zbiory :) Jak masz fundusz to się nawet nie zastanawiaj i bierz większego boksa i mocniejszą lampę.

 

no i co z odzywkami?nie ma ich w zestawie wiec co by dobrac do tego?

To co wyżej, bierz zestaw BioTabs, nawozy organiczne, banalnie proste, nie da rady tego spieprzyć, nie musisz martwić się pH ani EC, lejesz odstaną kranówę :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to juz troche wiem :) w takim razie dobrym wyjsciem byloby kupno boxa o wym-60-60-170 do lampy 250 albo 400w? A co sadzicie o wentylatorach w tych zestawach? Konkretnie chodzi mi o glosnosc..sa one ciche czy raczej bedzie je slychac? bo nie ukrywam ze troche na tym mi zalezy zeby byly ciche..

Czytam i czytam i raczej zdecyduje sie na ten zestaw:

http://growbox.pl/product-pol-1679-Zestaw-ECO-DR60-250W.html

Powiedzcie tylko czy znajduje sie tam wszystko co potrzebne czy ewentualnie bedzie trzeba cos dokupic,prrocz odzywek o ktorych pisaliscie..i czy te wentylatory naleza do cichych czy bedzie je slychac? Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+