Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Usychanie liście prawdopodobnie niedobór potasu


loti990

Recommended Posts

Jest to 80 dniowy automat russian auto od niedawna liście zaczęły usychać zaczynając od końcówek aż do całego liścia + do tego wolno rosła na innym forum napisali mi że to przenawożenie i żeby zrobić flusha tak więc zrobiłem ale po tym wzrost się zatrzymał i łodygi stały się czerwone podejrzewam niedobór czegoś z n/p/k. Wczoraj podlałem 0.5 litra wody z 1g plantonu k znów zaczęła rosnąć i zapach stał się mocniejszy. Tak więc co teraz robić ? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Roślina powoli zbliża się do końca. To naturalne że wysysa potrzebne składniki z starych liści. To co u Ciebie widać to zwiększone zapotrzebowanie na Potas.

Ten nawóz co podlałeś to nie bardzo do konopi, to jest straszna chemia a Ty to będziesz palił. Na przyszłość jak nie chcesz wydawać kupy kasy to polecam taki komplet nawozów: BIOBIZZ TRY-PACK INDOOR ZESTAW BOOSTERÓW I NAWOZÓW 3x250ML + dobra gleba a wynik będzie zadowalający :)

Link to comment
Share on other sites

Czyli zostawić tak bo na razie fundusze nie pozwalają na dokupienie dodatkowych nawozów. Jedynie to co mam. A co z wolnym/zatrzymanym wzrostem bo nowe listki nie rosną. Czy już przestały a teraz topy będą puchnąć? A co do tego zestawu to wszystko co będę potrzebować z nawozów posiadam ziemię BioBizz All mix 

Link to comment
Share on other sites

glebę masz dobrą, razem z tym zestawem będziesz miał już komplet potrzebny do następnego grow :) 

Teraz nie powinna produkować liści tylko w topy inwestować :) Poczekaj parę dni i wrzuć kolejne foto jak tam jej idzie, będziemy wtedy myśleć :)

Link to comment
Share on other sites

Liście się nie zregenerują ;) Roślina z nich resztkę wysysa, oberwij je bo nie bardzo wiadomo czy jest poprawa, a te które są tylko do połowy suche to przytnij. Jest to 80 dzień, to automat, więc jego koniec jest bliski, lupa/mikroskop w dłoń i przyjrzyj się trichomom, jak mleczne to ścinasz, jak przezroczyste to jeszcze czekasz :) 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+