Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Potrzebna pilna pomoc.


KimBo

Recommended Posts

Witam zwracam się z ogromną prośbą udzielenia wskazówek jak powinienem się zachowywać lub co mówić, wczoraj w moim domu była policja kryminalna rozmawiali z moją Matką że szukają właściciela mojego starego numeru ( umowa była podpisywana na ojca ). Mnie oraz mojego ojca nie było w domu (byliśmy w pracy) z tego co powiedziała mi Mama POlicjant mówił że mają jakieś smsy i chcą zadać kilka pytań i pojawią się najpóźniej do piątku. Obawiam się że mogą to być smsy związane z ganją i nie wiem czy jest to wystarczający powód by przedstawić mi jakieś zarzuty? co powinienem mówić, jaką linie obrony wybrać ( nie mam zamiaru nikogo sypać ) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jesli w sms'ach masz cos o palenia, a dokladniej jakies dile przez nie ustawiales, to troche nie za ciekawie. Napewno spróbuja to jakos wykorzystac. Ogolnie ogromna glupota jest wysylac smsy w takich sprawach, chyba ze naprawde bezprzypalowe typu "wpadne na piwo", choc i tak lepiej jest zadzwonic, bo dostac liste smsow, ktore w ostatnim dluzszym czasie wysklales i dostawales to dla policji nie jest raczej trudnym zadaniem. Policji najlepiej nic nie mow, bo beda chciec nazwisk. Co bylo w tych smsach? Bo w sumie od tego zalezy co najlepiej mowic. Przed prokuratorem mow o niskiej szkodliwosci ( chyba ze *uj wie co bylo w tych wiadomosciach ) i apeluj o umorzenie z tego powodu ;) Nie idz na dobrowolne, bo dostaniesz  dosc surowy wyrok, zawiasy zapewne i grzywne sporą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To pisać bzdur już nie można ? :D Do niczego się nie przyznawaj, "smsy to tylko głupie teksty które pisałeś dla śmiechu, z narkotykami nic wspólnego nie masz"

A na przyszłość lepiej nie pisać smsów z zarejestrowanych numerów.

Choć nie jestem prawnikiem, nic na przesłuchaniu nie musisz odpowiadać, ale nie jestem prawnikiem i najlepiej w takich sytuacjach korzystać z profesjonalisty.

 

 

http://politykanarkotykowa.pl/kontakt

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Biorąc pod uwage to co piszesz to nie chodzi o sms zwiazane z ich informacja bo skad od tak mieliby smsy , na takie rzeczy musza posiadac jakies dowody zeby sprawdzic u Twojego operatora zawartosc Twoich wiadomosci( nawet nie wiem czy jest taka mozliwosc bo połaczen to napewno) . Mysle ze nie ejstes na tyle glupi jesli dzialasz czy tam co robisz i uzywasz abonamentu ... ciekawi mnie Twoj wiek poniewaz jesli jestes mlody i znany policji czy tam co to poprostu jestes na celowniku i wpadli w odwiedziny a niepojojacej mamie co moga powiedziec ze "coś" maja i chca porozmawiać . Nawet gdyby nie wiem jakim cudem mieliby Twoj telefon w rekach i czytali te sms to nie sa zadne dowody jesli o to pytałeś . Pozdrawiam i bądz ostrozny :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+