Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Hiszpania Out - 1x Chocolope, 1x Cinderella 99, 1x 8 Ball Kush


rastaaman

Recommended Posts

Dokladnie tak jak pisze Vito sole zawarte w nawozach ktore nie zostana wykorzystane przez rosline odkladaja sie w glebie podnoszac jej przewodnosc elektryczna ja pilnuje by wartosc mS byla w granicach 1,3-2,1mS ale to tez nie jest tak ze wszystkie rosliny nie beda tolerowac wyzszych wartosci EC sa szczepy ktore super rosna i rozwijaja sie bo lubia wiecej jesc np.Amnesia.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok, wszystkie rośliny przelane... dziś piękna pogoda, słońce świeci zobaczymy jak sobie poradzą przez następne kilka dni. Dlaczego generalnie nie można mieszać nawozów różnych producentów? 
 

Wydaje mi sie ze woda jaka uzywasz jest niedobra ...z tego co wiem to jakosc wody z kranu w hiszpanii jest do dupy ...smierdzi strasznie chlorem ..lepiej uzywac wode ze sklepu albo nalej sobie z 10 litrow do garnka i zostaw tak na dwa dni :)

Masz racje, woda jest kiepska... nikt nie pije tutaj wody z kranu nawet po przegotowaniu. Robie dokładnie tak jak piszesz - leje wode do butelek, zmniejszam PH tym Plagron Min i odstawiam na kilka dni...
Zastanawiałem się jednak nad stosowaniem wody ze sklepu, ale jaką wybrać? :) niektóre mają w składzie większe/mniejsze ilości magnezu itd. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wody w butelkach masz dobra wode nie trzeba zbijac ph chyba ze to woda wysoko mineralna.Ktora nie nadaje sie do niczego tylko do picia.Zaopatrz sie w phmetr i ecemetr dobra inwestycja.Ja podlewam wylacznie Dobrowianka juz ktorys gl ma ec w granicy 1,2-1,5 mS  i ph 5,8-6,0 zapomnialem ale sprawdze.Szukaj info o wodzie na stronie producenta.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra mam troche wody mineralnej Solan de Cabras - 3 dni bez wody, ziemia dalej wilgotna, może jutro podleje 

Info:

DRY RESIDUE      260 mg/L

BICARBONATES      284 mg/L
CHLORIDES      7,4 mg/L
SULPHATES      21,3 mg/L
FLUORIDES      <0,2 mg/L
CALCIUM      59,4 mg/L
MAGNESIUM      25,6 mg/L
SODIUM      5,1 mg/L
POTASSIUM      1,1 mg/L
SILICA      7,2 mg/L

PH ma dosyć wysokie 7,5 - 8,0 więc zbije do 5,5 - 6,0 za pomocą Plagron PH Min, potem mix z FloraNova... mam nadzieje, że odżyją. Chocolope nadal traci liście pojawiają się na nich plamy, żółkną a na koniec skręcają się i usychają na krzaku. Obawiam się, że dojdzie do tego że wszystkie liście odpadną i zostaną szczyty, które nie będą puchły... Dowiedziałem się od starego growera że Chocolope to świetna roślina ale BAAARDZO podatna na choroby itp. ghe-floranova-bloom_2531_2_.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam! Wrzucam zdjęcia z dzisiaj. Pogoda ładna (choć ostatnie kilka dni pochmurnych i padało jeden dzień) temp. w dzień 22-25 *C w cieniu / noc 17-19 *C - ostatnio sporo wieje więc czasem robi się chłodniej. Sorry za jakość zdjęć, ale robione telefonem na szybko, jutro postaram się zrobić dokładniejsze... 

CINDERELLA 99 - powoli kwitnie, ale pnie się jeszcze w górę więc musiałem ją troche podwiązać...

gallery_41901_844_4336520.jpg

CINDERELLA 99 

gallery_41901_844_948124.jpg

 

8 BALL KUSH

 

gallery_41901_844_1836050.jpg

 

8 BALL KUSH

 

gallery_41901_844_2170549.jpg

 

No i tak się miewa najbardziej poszkodowany krzaczek - CHOCOLOPE. Duużo liście już stracił...

gallery_41901_844_2174102.jpg

 

CHOCOLOPE - może dotrwa jakoś do końca...

gallery_41901_844_3043206.jpg

 

 

Już 3 dni po przelaniu wodą, ziemia jeszcze troche wilgotna. Jak mówicie, lać dzisiaj nawozem normalną dawke? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+