Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nieznana odmiana


scouser

Recommended Posts

Witam,jestem ciekawy co powiecie o tej roslince ,zostala wsadzona w czerwcu a nasionka dostalem na farcik i nawet nie wiem jaka odmiana ,ale postanowilem sobie posadzic i NIECH sobie rosnie,jak widać jest w na polu od kiełku w donicy,ziemia kwiatowa ,podlewalem ja nie regularnie samą wodą bez nawozu,dopiero od 2 tygodniu jak zobaczylem ze cos sie dzieje :D podlewam agrecolem    chciałbym sie dowiedzieć co myslcie i jakies ewentualne wskazówki co z nia robic?

post-41803-0-62866400-1410353969_thumb.j

post-41803-0-40378800-1410353998_thumb.j

post-41803-0-23539900-1410354011_thumb.j

post-41803-0-23327500-1410354078_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, roślina ładna i zdrowa, początek kwitnienia więc na listopad masz fajne palonko :)

Ja bym ją wkopał w ziemię ale czy teraz jest sens ? Chyba lepiej zostawić w doniczce, agrecol uniwersalny może być, stosuj według zaleceń producenta i nie zbyt często a będzie dobrze.

Na przyszłość proszę wrzucaj fotki do galerii forum: http://trawka.org/topic/31837-jak-dodac-zdjecia-do-galerii-trawka/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To mnie uspokoiles  :) sam sie zastanawialem czy nie przesadzic ale  nie chce juz kombinowac na tym etapie . Nie wiem jak bedzie z pogoda i sie obawiam czy zdazy zakwitnac zanim beda przymrkozki ,jak to widzisz ? Zastanawia mnie jeszcze ile moge z niej wyciagnac tak plus minus ?

 

 

ps : jutro postaram sie wrzucic jeszcze pare fotek dodatkowych dwoch kolezanek ktore sa nieco w innych warunkach licze na pomoc,pozdro :planty:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+