Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Piątkowe Degustacje Marihuany: Kush `N` Cheese


Macky

Recommended Posts

kush1_10_blog_full.jpg

 

W tym tygodniu, piątkowe testowanie marihuany jest trochę inne! Zamiast testowanie topów, przedstawiam raport na temat haszu lub pyłku, przygotowany przez mojego dobrego kolegę, Daniela.
 
KOMENTARZE NA TEMAT BADANIA FIZYCZNEGO: Zdecydowanie najlepszy haszowy "pyłek, jakiego od dawna nie widziałam. Dobrze sprasowany, dokonały kształt, przypomina wyborny hasz z Nepalu, jaki pamiętam z początku lat 80tych! 10/10 za wygląd torebeczki.
 
KOMENTARZE NA TEMAT PALENIA: Muszę przyznać, że ten haszysz to inna liga, niż te do których jestem przyzwyczajony. Wytworzył się chyba najgęstszy, najbardziej mocny dym jaki kiedykolwiek miałem przyjemność palić. Ponadto dym był bardzo stabilny i dawał natychmiastowy haj. Bardzo przyjemny dla płuc, ciała i umysłu.
 
KOMENTARZE KOŃCOWE: Cóż to za wspaniały koncentrat! Po raz pierwszy od wielu lat paliłem czyjś haszysz, inny niż mój własny i zaskoczył mnie na wiele różnych sposobów. Główne trzy to: (1) bezsenność, ponieważ ma zdolość całkowitego znokautowania ; (2)moje ataki paniki, które zdarzały się dość często i ze względu na swoją siłę były naprawdę męczące, ale ten ”pyłek" utrzymał mnie w stanie rozsądku i w zasadzie sprawił, że atak paniki nie rozwinął się na dobre!; (3)stymulacja apetytu, mój apatyt nie należy do najlepszych ale po wypaleniu tego haszu nie mogłem przestać jeść, tak więc jeśli skoordynowałem czasowo zastosowanie tego lekarstwa do czasu posiłku, powiedzmy jakieś "20 minut wcześniej" mogłem cieszyć się posiłkiem w towarzystwie rodziny, czego od bardzo dawna nie robiłem. W haszyszu tym było bardzo niewiele zanieczyszczeń, ponieważ w zasadzie w pełni się stapia, zawierał więc prawdopodobnie około 90% czystych główek trychomów!
 
Dziękuję mój drogi Dani za umożliwienie przeprowadzenia testu tego doskonałego "pyłku" haszyszu, fantastycznego palenia na każą porę, stworzonego przez hiszpańskich mistrzów tworzenia haszu! Czy można prosić o więcej?
 
kush2_blog_cdn.jpg
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+