Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

White Widow X Big Bud i Big Bang Auto


rekwiem

Recommended Posts

O kant dupy z tą hodowlą - dopiero sprawdziłem pH wody, bo wcześniej nie miałem pasków i ma ok. 8 - od samego początku rośliny podlewane były wodą o takim pH. Zamówiłem bufor do obniżania pH, ale przyjdzie dopiero za jakiś tydzień - czy w międzyczasie mam coś podziałać domowymi sposobami? Rośliny podlewałem 2 dni temu - ok. 1,5 l na roślinę w donicy 7L. Rośliny podlewam średnio raz na tydzień, chyba że im bardzo sucho.

 

Wilgotność i temperaturę zmierzę dopiero jak przyjdzie sprzęt - również za jakiś tydzień. Zastanawiam się poważnie, czy ich nie wyrwać w cholerę i nie zacząć od początku - po drugiej nocy na nowym oświetleniu usychanie liści przyspieszyło jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trochę spóźnione ale dla potomności udzielę odpowiedzi.

 

1. wentylator ma wyciągać powietrze

2. wyciąg górnym otworem wentylacyjnym, a w jakim miejscu będzie wentyl to już zależy od danej sytuacji

3. tak, niech będzie na najwyższym

4. filtr węglowy montujesz w boxie, na górze blisko otworu wylotowego, zobacz jak u mnie wisi

5. ile wejdzie Ci donic tyle możesz mieć krzaków

6. ja używałem kiedyś kropelkowego testera, od przesiadki na organiczne nawozy nie przejmuje się pH

7. nawozy dobre

8. żadnej kory, nie kombinuj tylko bierz light-mixa jakiegoś, np. BIOBIZZ LIGHT-MIX 100% ORGANICZNA ZIEMIA KWIATOWA 50L

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+