Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Policja rozdaje zdrapki z... marihuaną


Recommended Posts

Brytyjka policja przeciwko hodowcom marihuany. Od dziś na Wyspach rozdaje zdrapki wydzielające zapach tej rośliny. Policja pragnie, by obywatele byli wyczuleni na ten zapach, a po napotkaniu się na hodowle konopi indyjskich, powiadamiali o tym władze.

Zdrapki imitują aromat świeżych roślin, a nie palonej marihuany. Policji chodzi bowiem o tropieniu ludzi, którzy zajmują się hodowaniem używki na przemysłową skalę.

 

Posiadanie marihuany jest na wyspach nielegalne. Z reguły jednak, służby nie interweniują, gdy ktoś używa jej w celach rekreacyjnych, nawet jeśli robi to w miejscach publicznych.

Zdrapki rozdawane są przez policję w 17 okręgach Anglii i Walii. Oprócz szkodliwości społecznej, hodowle marihuany wywierają także negatywny wpływ na brytyjską gospodarkę. Wedle dostępnych danych, 1/3 kradzionej na Wyspach energii elektrycznej używana jest ogrzewania tej rośliny w szklarniach i prowizorycznych, domowych hodowlach.

 

 


Link to comment
Share on other sites

 

 

Oprócz szkodliwości społecznej, hodowle marihuany wywierają także negatywny wpływ na brytyjską gospodarkę. Wedle dostępnych danych, 1/3 kradzionej na Wyspach energii elektrycznej używana jest ogrzewania tej rośliny w szklarniach i prowizorycznych, domowych hodowlach.

 

genialne - ktos kradnie energie zeby hodować ganje to zła jest ganja a nie złodziej energii  :|

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+