Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Jak zrobić growbox i jakie odmiany HPS 400W

cycmw

Recommended Posts

Witam. Jestem początkujący jeśli chodzi o uprawę indor .
1 Chciałbym wiedzieć jakie odmiany dadzą mi najlepszy plon (i z kąt dobre nasiona zamówić) i będą rosły nie wyżej niż metr .
2 Chciałbym także dowiedzieć się jak pozbyć się smrodu gdyż planuje to w swoim pokoju . (Czy wentylator u góry wychodzący  dolepić rułkę  i do komina ? mam taką możliwość ) Czy może da się inaczej

3 Chciałbym wiedzieć czym wypełnić środek  growboxa tz ścianki i jakie wentyratory oraz wymiary na 4 roślinki  doniczki bd miał 30x30x30?

Z góry dzięki

Witaj

Polecam na start te tematy:

Budujemy Growbox - od czego zacząć ? Jak zbudować ? Jaka lampa ?

Uprawa konopi - Jesteś początkujący ? Wejdz i przeczytaj a bedziesz wszystko wiedział

1. Dla początkującego najlepsza będzie normalna odmiana, roślinę automatyczną zestresujesz i marny plon zbierzesz, a normalna tydzień poboleje i zapomni ;) 

Co do wysokości to trening/siatka i po problemie.

2. Jeżeli mieszkasz w jednorodzinnym i rodzinka wie, to podłączenie do komina świetna sprawa. Lub filtr powietrza ale to już koszt około 200zł

3. Wymiary growboxa zawsze rób jak największe, im więcej miejsca tym wygodniej i łatwiej zapanować nad warunkami. Na ściany boxa jeżeli nie ma problemu z niską temperaturą w pomieszczeniu to najlepszym wyborem będzie folia czarno-biała, lampa HPS 250W minimum  B)

Dzięki a jaka odmiana najlepsza na medytacje?

Nie chce automatów gdyż za dużo złych opini wyczytałem ale są też dobre naszczęście
Ile pod hps 400 w bd rosnąć normalna odmiana ?

HPS 400W to słuszna lampa :) Producent podaje przy każdej odmianie czas kwitnięcia, do tego dodajesz 14 dni wegetacji. 

Na medytacje to szukaj jakiejś indyjki, lub by miała procentową przewagę :)

z tym podpieciem do komina to uwazaj. komin spalinowy? jak tak to nawet nie probuj. jak wentylacyjny to juz bardziej, ale pod warunkiem ze nie korzysta z niego nikt kto nie powinien poczuc tych ladnych zapachow bo przy niekorzystnych warunkach pogodowych takie rzeczy moga sie zdarzyc

to jest tak że mam kratke u góry ściany a pod nią nieużywany kominek w pokoju ale jeszcze się nie zdarzyło żeby wracało coś z komina a poza tym wentylatorek bd dmuchał i rury troche bd w kominie więc nie wydaje mi się by coś wruciło a jeśli nawet to wyłączy się wentylator otworzy dzwiczki i na balkon i przewietrzy :D a mieszkam u teściów i są tempi jak niewiem nawet jak teraz mam na balkonie roślinki to myślą ze to do skl. albo mają wy*****e bo stara gadała ostatnio jak wyszła zapalić że fajną marichuanę mam :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+