Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

UWAŻAJ, NIE DAJ SIę WROBIć W „PILNOWANIE” PLANTACJI KONOPI!


Recommended Posts

Z pozoru idealna praca: przejeżdżasz z Polski do Holandii do specjalnie wynajętego dla Ciebie domu i jedyne, co musisz robić, to siedzieć i patrzeć jak rosną krzaczki. Może się to jednak skończyć przymusową przeprowadzką. Do aresztu.
 
Według holenderskiej policji coraz więcej imigrantów z Polski i Bułgarii daje się namówić przez holenderskich kryminalistów do pilnowania nielegalnych plantacji konopi. Napisał o tym ostatnio regionalny dziennik Brabants Dagblad.
 
Do tego procederu dochodzi szczególnie często w Tilburgu. Nie jest to przypadek. O tym, że to położone na południu Holandii miasto jest niderlandzką stolicą konopi mojaholandia.nl już pisała:880 milionów euro, to roczne obroty hodowców marihuany z Tilburga i okolic. Co roku obroty wynoszą tu 880 mln euro!
 
Część z tych pieniędzy trafia, jak się okazuje, również do kieszeni polskich narkotykowych „gastarbeiterów”: W Tilburgu dwóch Polaków chciało zarobić część z 880 milionów euro.
 
Zjawisko to się nasila. Jeszcze szybciej niż Polaków-Pilnujących-Rosnącego-Zioła przybywa Bułgarów wynajmowanych do tego zadania.

- Obserwujemy narastanie tego zjawiska. Doszliśmy już do takiej sytuacji, że trafiamy na Bułgarów, których już raz na tym przyłapaliśmy - Brabants Dagblad cytuje słowa jednego z policjantów.
Bułgarzy podobno wyspecjalizowali się w ochranianiu plantacji w małych, prywatnych domach, zaś specjalizacją Polaków jest ochranianie wielkich magazynów.
Czasami zdarza się, że Polacy-Pilnujący-Rosnącego-Zioła śpią w wielkich magazynach tuż obok setek krzaczków konopi – pisze gazeta.

źródło: http://mojaholandia.nl/artykul/uwazaj-nie-daj-sie-wrobic-w-pilnowanie-plantacji-konopi

 

Link to comment
Share on other sites

 

Bułgarzy podobno wyspecjalizowali się w ochranianiu plantacji w małych, prywatnych domach, zaś specjalizacją Polaków jest ochranianie wielkich magazynów.

Bo jak zarabiać to raz a porządnie a nie na raty narażać wolność  :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+