Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl

Meksyka艅skie kapelutki

wacek901

Recommended Posts

dodaje upa po dw贸ch dniach tylko dla tego 偶e jestem zszokowany pr臋dko艣ci膮 wzrostu na fotce s膮 widoczne tylko 2 sztkuki w rzeczywisto艣ci wyskoczy艂a ju偶 masa pin贸w kt贸re s膮 bardzo s艂abo widoczne przepraszam za fataln膮 jako艣膰 zdj臋cia ale przez folie ci臋偶ko z艂apa膰 ostro艣膰 przekopa艂em forum o psilocibe i na pewno porobie odciski 偶eby zaj膮膰 si臋 tym na grubsz膮 skale :)

DSCF2319

Troche s艂abo skolonizowane te ciastko albo mi sie wydaje.. a pin贸w mo偶e by膰 pe艂no i tak wszystko p贸jdzie w te 2 grzybki co wysz艂y. Fajnie 偶e lecisz z grzybami : ) jak sie wabi odmiana ?

no czcz pisa艂e艣 偶e wszystko p贸jdzie w te dwa grzybki i tak si臋 nastawi艂em zagl膮dam a tu grzybna d偶ungla mi si臋 zrobi艂a :D:D:D:D te dwa najwi臋ksze ju偶 si臋 susz膮 mniam mniam 聽czekam a偶 si臋 kapelutki otworz膮 i zaczynam produkcje odcisk贸w聽

DSCF2347

DSCF2348

DSCF2349

witam ponownie grzybaskom zaczynaj膮 p臋ka膰 zasn贸wki zgromadzi艂em ju偶 ca艂y sprz臋t do robienia odcisk贸w i robienia ciastek jedyne co to mam problem ze zdobyciem wermikulitu do ciastek ry偶owych czy kto艣 z was wie mo偶e czy wermikulit mo偶na zast膮pi膰 perlitem ?

• 1 month later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+