Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl

3 tygodniowy automat przesadzac czy nie

Recommended Posts

witam was meczacy temat mam sobie ladnego auto flo ma 3 tygodnie i zaczol kwitnac siedzi sobie w donicy 5l  korzenie wypelnily cala donice ( baniak po nitrze owiniety folia alu)  wiedz widac teraz jak jedna okazala sie byc dama a druga nie to ta jedna zastanawiam sie czy jest sens przesadzac a co do drugiej to w jakim okresie meskie zaczynaja pylic zeby wiedzial kiedy ja sciac tak zeby nie zapylila tamtej.

co do odmian to nie wiem bo to byly gratisy  mix auto regular.

itaj, na przesadzenie to ostatni moment, p├│┼║niej nie ma ju┼╝ potrzeby stresowa─ç automata. M─Ösk─ů radz─Ö wyrzuci─ç albo przerobi─ç na mas┼éo, wystarczy jeden banan by zapyli─ç ro┼Ťlin─Ö, a dojrzewa du┼╝o szybciej ni┼╝ damki.

Ja bym wyrwa┼é ch┼éopa jak najpr─Ödzej i w tej samej glebie ruszy┼é z kolejn─ů pestk─ů. Chyba ┼╝e brak pestek to w ramach zbierania wiedzy pobaw si─Ö z m─Öskim :) Tylko radz─Ö Ci go obserwowa─ç 3 razy dziennie.

Je┼╝eli jeden banan p─Öknie to mieszaj─ůcy ju┼╝ zadba by┼Ť mia┼é wi─Öcej pestek ni┼╝ palenia :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+