Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

poczatki z uprawa dylemat

mch1988

Recommended Posts

Witam jestem tu nowy i chcialbym poznac opinie starszych stazem , mianowicie chodzi mi o to ze  ziomek  dal mi 5  ziarenek z ktorych 2 zasadzilem poki co z jednego juz wyszedl kielek i dalem go do ziemi .Mieszkam z zona i dzieckiem w kawalerce  takze lampy sodowe i jakies grow boxy nie wchodza w gre poprostu mam zamiar jakos w szafce  te roslinki wypielegnowac i ciekawi mnie to czy jest to mozliwe .Mniej wiecej o  jakis nawozach i o potrzebie swiatla i wentylacji wiem ale  tak jak wspomnialem mieszkanie male ,dziecko ,zona i ciecie kosztow  . Prosze o opinie dzieki z gory

Zawsze się coś da ;)

Może nie jestem tu expertem ale w każdym razie boxy już nie raz na tym forum były robione z szafek w biurkachgłośnikach czy tak zwane pcboxy

jeśli chodzi o oświetlenie to jakiś mały hps 70w ewentualnie żarówki cfl

których nie polecam sam wiem po sobie ze cflki nie sa spoko no ale lepsze to niż nic ( jak sie u mnie spalił hps dałem cfl) ale tak jak mówie nie jestem naj lepszym przykładem

jeśli masz troche grosza to biobizz 3pack wystarczy

No i ziemia lepiej kupić coś dobrego gleba to podstawa i fundament dobrej uprawy

Ale zeby dokładniej doradzic oświetlenie pasowało by podać powieszchnie szafki

Guest joker

skoro mieszkasz w kawalerce z zona i dzieckiem odposc sobie uprawe w domu

smrod konopi , znajomi, itd pomysl B)

znajdz jakies dobre polewko i rob outodoora

dzieki za  odpowiedz  tez myslalem ze  out bedzie  lepszy choc nie ukrywam ze myslalem ze  jakims  nie duzym nakladem z jakims filtrem badz czyms w podobie uda sie w domu uciulac pare topow  . No nic trzeba  cos w takim razie wykmnic .Dzieki jeszcze raz za pomoc o  efektach  napisze pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+