Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

poczatki z uprawa dylemat


mch1988

Recommended Posts

 Witam jestem tu nowy i chcialbym poznac opinie starszych stazem , mianowicie chodzi mi o to ze  ziomek  dal mi 5  ziarenek z ktorych 2 zasadzilem poki co z jednego juz wyszedl kielek i dalem go do ziemi .Mieszkam z zona i dzieckiem w kawalerce  takze lampy sodowe i jakies grow boxy nie wchodza w gre poprostu mam zamiar jakos w szafce  te roslinki wypielegnowac i ciekawi mnie to czy jest to mozliwe .Mniej wiecej o  jakis nawozach i o potrzebie swiatla i wentylacji wiem ale  tak jak wspomnialem mieszkanie male ,dziecko ,zona i ciecie kosztow  . Prosze o opinie dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zawsze się coś da ;)

Może nie jestem tu expertem ale w każdym razie boxy już nie raz na tym forum były robione z szafek w biurkachgłośnikach czy tak zwane pcboxy

jeśli chodzi o oświetlenie to jakiś mały hps 70w ewentualnie żarówki cfl

których nie polecam sam wiem po sobie ze cflki nie sa spoko no ale lepsze to niż nic ( jak sie u mnie spalił hps dałem cfl) ale tak jak mówie nie jestem naj lepszym przykładem

jeśli masz troche grosza to biobizz 3pack wystarczy

No i ziemia lepiej kupić coś dobrego gleba to podstawa i fundament dobrej uprawy

Ale zeby dokładniej doradzic oświetlenie pasowało by podać powieszchnie szafki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

skoro mieszkasz w kawalerce z zona i dzieckiem odposc sobie uprawe w domu

smrod konopi , znajomi, itd pomysl B)

znajdz jakies dobre polewko i rob outodoora

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzieki za  odpowiedz  tez myslalem ze  out bedzie  lepszy choc nie ukrywam ze myslalem ze  jakims  nie duzym nakladem z jakims filtrem badz czyms w podobie uda sie w domu uciulac pare topow  . No nic trzeba  cos w takim razie wykmnic .Dzieki jeszcze raz za pomoc o  efektach  napisze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+