Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl

poczatki z uprawa dylemat

mch1988

Recommended Posts

聽Witam jestem tu nowy i chcialbym poznac opinie starszych stazem , mianowicie chodzi mi o to ze 聽ziomek 聽dal mi 5 聽ziarenek z ktorych 2 zasadzilem poki co z jednego juz wyszedl kielek i dalem go do ziemi .Mieszkam z zona i dzieckiem w kawalerce 聽takze lampy sodowe i jakies grow boxy nie wchodza w gre poprostu mam zamiar jakos w szafce 聽te roslinki wypielegnowac i ciekawi mnie to czy jest to mozliwe .Mniej wiecej o 聽jakis nawozach i o potrzebie swiatla i wentylacji wiem ale 聽tak jak wspomnialem mieszkanie male ,dziecko ,zona i ciecie kosztow 聽. Prosze o opinie dzieki z gory

Zawsze si臋 co艣 da ;)

Mo偶e nie jestem tu expertem ale w ka偶dym razie boxy ju偶 nie raz na tym forum by艂y robione z szafek w biurkachg艂o艣nikach czy tak zwane pcboxy

je艣li chodzi o o艣wietlenie to jaki艣 ma艂y hps 70w ewentualnie 偶ar贸wki cfl

kt贸rych nie polecam sam wiem po sobie ze cflki nie sa spoko no ale lepsze to ni偶 nic ( jak sie u mnie spali艂 hps da艂em cfl) ale tak jak m贸wie nie jestem naj lepszym przyk艂adem

je艣li masz troche grosza to biobizz 3pack wystarczy

No i ziemia lepiej kupi膰 co艣 dobrego gleba to podstawa i fundament dobrej uprawy

Ale zeby dok艂adniej doradzic o艣wietlenie pasowa艂o by poda膰 powieszchnie szafki

Guest joker

skoro mieszkasz w kawalerce z zona i dzieckiem odposc sobie uprawe w domu

smrod konopi , znajomi, itd pomysl B)

znajdz jakies dobre polewko i rob outodoora

dzieki za 聽odpowiedz 聽tez myslalem ze 聽out bedzie 聽lepszy choc nie ukrywam ze myslalem ze 聽jakims 聽nie duzym nakladem z jakims filtrem badz czyms w podobie uda sie w domu uciulac pare topow 聽. No nic trzeba 聽cos w takim razie wykmnic .Dzieki jeszcze raz za pomoc o 聽efektach 聽napisze pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+