Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Godzina dla ziemi SOBOTA, 29 MARCA 2014, GODZINA 20:30


Macky

Recommended Posts

Sorry za capslocka, kopiowane. My się włączamy a raczej wyłączamy  B)

 

http://www.godzinadlaziemi.pl/

 

CO ROKU MILIONY LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE O JEDNEJ PORZE GASI ŚWIATŁO W SYMBOLICZNYM GEŚCIE DLA ZIEMI, BY W TEN SPOSÓB WŁĄCZYĆ SIĘ DO EKOLOGICZNYCH ZMIAN. TY TEŻ WŁĄCZ SIĘ DO NICH JUŻ TERAZ! ZRÓB TO DLA ZIEMI.

 

SOBOTA, 29 MARCA 2014, GODZINA 20:30

 

 

 

CZYM JEST GODZINA DLA ZIEMI WWF?
Godzina dla Ziemi WWF to prosta idea, która szybko przerodziła się w największą na świecie inicjatywę społeczną. Setki milionów ludzi na całym świecie wyłącza światła na jedną godzinę tej samej nocy, w symbolicznym geście troski o naszą wspólną Planetę.
 
Łatwo jest zapomnieć, w jak wielkim stopniu zależymy od naszej Planety i jak wiele z niej czerpiemy – powietrze, wodę, pożywienie, lekarstwa. Zapominamy także o tym, że nasze codzienne działania – począwszy od energii, której używamy na codzień, po żywność, którą kupujemy – mają wpływ na jej los. Godzina dla Ziemi WWF to znacznie więcej niż zgaszenie świateł na jedną godzinę w roku - jej prawdziwym celem jest zmotywowanie ludzi na całym świecie do przyjęcia i kultywowania postaw proekologicznych i troski o zdrowie naszej Planety, każdego dnia.
 
Włącz się do zmian! Dołącz do akcji i dowiedz się, jak dbać o Ziemię.
 
W 2013 roku w ramach Godziny dla Ziemi WWF światła zgasiły setki milionów ludzi z ponad 7000 miast w 153 krajach na wszystkich kontynentach. W Polsce do akcji oficjalnie przyłączyła się rekordowa liczba ponad 60 miast i niemal 65 000 osób! W tym roku naszym celem jest 100 tysięcy osób, które podejmą decyzję o życiu w sposób bardziej przyjazny środowisku i włączą się do zmian.
 
Podczas Godziny dla Ziemi WWF wygaszane jest oświetlenie najbardziej charakterystycznych budynków na całym świecie, m.in.: Wieży Eiffla we Francji, Opery w Sydney, Bramy Brandenburskiej w Niemczech, piramid w Egipcie, Stadionu Narodowego, Pałacu Kultury i Nauki oraz Zamku Królewskiego w Warszawie, czy też Spodku w Katowicach, Sukiennic i Kopca Kościuszki w Krakowie.
 
Sprawdź co zgaśnie w tym roku w Polsce na naszej mapie.
 
W kampanię angażują się znane i lubiane osoby, które podejmują ekologiczne wyzwania aby zachęcic innych do przyłączenia się do akcji.
 
W akcję Godzina dla Ziemi WWF w 2013 włączyli się zarówno celebryci, wśród nich Kinga Rusin, Kora, Kasia Tusk, Piotr Najsztub i Jarosław Kret, jak i firmy, np. International Paper, oraz Urząd Miasta Warszawa, który był honorowym patronem wydarzenia.
 
Godzina dla Ziemi 2014 przyniesie nowe, ekscytujące wyzwania, których podjęły się polskie gwiazdy.
 
Już teraz sprawdź, czego możemy się spodziewać po osobach, na które patrzy cała Polska.
 
Bądź jak oni! Zgaś światło i włącz się do zmian!
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+