Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

PLAGRON GROWMIX 25L


Recommended Posts

witam po przeczytaniu juz nie jednej pozytywnej opini na temat dobrych mieszanek glebowych i ich pozytywnym wplywu postanowilem wkoncu sprobowac przymierzam sie do

Plagron Grow-Mix to mieszanka najlepszych, starannie wyselekcjonowanych typów torfu. Zawiera różne rodzaje włókien, które powodują zwiększenie poziomu tlenu w glebie. Obfite obecność unikalnych komponentów w ziemi Plagron zapewnia energiczny wzrost roślin i zwiększenie retencji wody.

Składniki odżywcze, które zostały dodane do Grow Plagron-Mix z perlitem tworzą starannie dobrane połączenie nawozów, które spełniają wszystkie potrzeby rośliny w ciągu pierwszych trzech tygodni. Plagron Grow-Mix jest doskonałą bazą wypadową dla optymalnego wzrostu i kwitnienia.

 

1 czy do tej ziemi mozna wkladac kielki

2 czy ta ziemia skoro jest firmy plagron nie bedzie sie gryzla z nawozami hesi bloom complex i fosfor plus i rozumiem ze przy tej ziemi nie musze uzywac nawozow na wzrost (to beda auto flo)

Link to comment
Share on other sites

w niektorych przypadkach ta ziemia moze byc za mocna dla kielkow/sadzonek. Lepiej zaczynac w jakims light mixie a potem jak sa juz wieksze przesadzac do mocniejszej ziemi, co do nawozow to niepowinne sie grysc  a na wegu do takiej ziemi nie daje sie nic nawozow

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+