Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

BioTabs Guerrilla OUTDOOR Box


Macky

Recommended Posts

BioTabs Guerrilla OUTDOOR Box

 
 
GUERRILLA BOX jest to zestaw odżywek(outdoor&indoor),który składa się z nawozów organicznych w tabletkach o powolnym samowyzwoleniu,oraz z nawozu w formie płynnej,który jest w 100% organiczny i przystosowany do upraw w pomieszczeniach i na zewnątrz
 
BioTabsa mam zestaw indoor, co możesz zobaczyć w trwającym growlogu. Zero flusha a smak idealny, dlatego ja przesiadłem się na te nawozy i polecam każdemu komu zależy na smaku i czystym organicznym palonku  :big-joint:
 
Trochę o biotabsach:
 

Metoda BioTabs opiera się na wprowadzeniu do gleby pożytecznych bakterii glebowych,symbiotycznych grzybów korzennych i tabletek o powolnym wyzwoleniu ,które dostarczają NPo kompletnej aplikacji powstaje świat podziemnej żywności ,który jest konieczny dla zdrowego życia w glebie.
Ten system jest jedyny w swoim rodzaju.Na indoor zalecane jest stosowanie całego zestawu.
Mikoryza , Trichoderma i pożyteczne bakterie -w tym zestawie zostały specjalnie dobrane szczepy pod ten gatunek roślin.
Efekty są wspaniale bo roślina ma zawsze dostęp do najlepszej jakości pożywienia.
 
Firma Biotabs ma do zaoferowania Państwu produkty alternatywne w 100% organiczne ,względem tradycyjnych nawozów sztucznych .Dzięki zastosowaniu naszych produktów ,przyczynimy się do prawidłowego obiegu materii organicznej w ekosystemie ,w którym sami żyjemy .Natura natomiast odwdzięcza się obfitymi i wysokiej jakości plonami.  
Produkty Biotabs, między innymi zawierają pożyteczne bakterie glebowe ,oraz grzyby i pleśnie korzenne. Nasze produkty są wolne od nasion chwastów i patogenów i nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie. Produkty są dopuszczone do stosowania w uprawach ekologicznych (Rozporządzenie (WE) 834/2007) i są przyjazne dla środowiska. Jednym z najważniejszych grzybów glebowych, które dostarczamy jest grzyb mikoryza. Z natury, 85%  roślin żyje w połączeniu z mikoryzą. Są to przydatne grzyby glebowe, które wchodzą w symbiozę (współpraca) z roślinami ,skutecznie zwiększając zasięg korzeni ,podobnie też jak współpraca z pożytecznymi bakteriami glebowymi. Prowadzi to do wzrostu zdolności absorpcji korzeni aż o  700%,a wtedy rośliny wchłaniają wodę i składniki odżywcze znacznie łatwiej.I co równie ważne, korzystne grzyby i bakterie glebowe całkowicie zajmują przestrzeń wokół korzeni, zostawiając znacznie mniej możliwości dla zagrożeń patogenów. Rośliny są często uprawiane w dezynfekowanej glebie, lub o podłożu jałowym. Następuje wtedy brak przydatnych grzybni(mikoryza) i bakterii glebowych wokół korzeni. Ten brak pomocników sprawia, że rośliny są bardzo wrażliwe i często narażone na niebezpieczeństwo.  
BIOTABS  oferuje rozwiązania tego problemu. Poprzez dodanie dużych ilości użytecznych grzybów glebowych i bakterii , wzmacniasz swoje rośliny,które są o wiele bardziej odporne na stres ,choroby, zakażenia czy susze.  
Mikoryza, naturalnie występują w okolicach korzeni u prawie wszystkich roślin. Te przydatne grzyby glebowe żyją w symbiozie z rośliną, która jest wzajemnie korzystna, dla spółdzielczego stosunku. Te korzystne grzyby odżywiają się cukrami roślinnymi ,a w zamian mikoryza zapewniają, że roślina przyswaja składniki odżywcze znacznie bardziej efektywnie. Mikoryza zapewnienia połączenie między systemem korzennego wchłaniana ,a  biologią gleby. Wzrost jest udoskonalony i przynosi większy plon owocowy, o lepszej jakości. Rośliny z mikoryz mają lepszą odporność na suszę, duże wahania temperatury, zmiany pH, toksyczne metale i zagęszczenia gleby. Mikoryza produkuje  lepszą strukturę gleby, przyczyniając się do powstawania "agregatów glebowych". Zdrowe życie w  glebie składa się z rozległego kompleksu mikroorganizmów. Mikoryza są ważną częścią życia w glebie ,które mogą być postrzegane jako spójna sieć podziemnej żywności. Zapewniają one siedlisko dla dużej grupy mikroorganizmów, takich jak bakterie glebowe, które odżywiają się  strzępkami grzybów i korzeni.  Dodając odpowiednie mikoryza i bakterie glebowe do siewu, lub sadzenia, stworzysz nową formę życia w glebie ,w wyniku czego roślinny korzeń będzie miał lepszy wzrost. Bakterie glebowe żyją na materiale organicznym ,a gęstość bakterii jest najwyższa w pobliżu korzeni. Zdrowa gleba zawiera miliardy bakterii gdzie istnieje tysiące gatunków. Spełniają one wiele ważnych procesów, które są niezbędne do życia, takie jak podział martwych substancji organicznych  uwalniając substancje odżywczych ,które muszą być dostępne dla roślin ponownie. Inne bakterie oczyszczają glebę i przyczyniają  się do polepszenia struktury gleby.  
Rhizobacteria (bakterie korzeniowe) kolonizują otoczenie drobnych korzeni (ryzosfera). Chroni to korzenie ,gdzie pożyteczne bakterie zajmują swoje miejsce  i nie ma już miejsca dla patogenów Rhizobacteria,zapewnia zdrowy wzrost roślin i żyzność gleby. Bakterie, które promują wzrost produkują szeroką gamę naturalnych regulatorów wzrostu (auksyny, gibereliny i cytokininy), które stymulują kondycję i wzrost korzeni.  
Nasze organiczne nawozy, grzyby mikoryza i bakterie glebowe sprawiają, że teraz już każdy może z powodzeniem uprawiać najpiękniejsze rośliny z największymi plonami, z dużą łatwością i 100% szansą na sukces. .  UWAGA! Biotabs nie może sprawdzić warunków użytkowania, stosowania lub przechowywania, nabywca jest całkowicie odpowiedzialny za wyniki, lub szkody, które mogą wyniknąć z korzystania z naszych produktów. Wszystko co musisz zrobić, to postępować zgodnie z naszymi prostymi instrukcjami uprawy.


Na outdoor wkłada się 4 tabsy na roślinę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Mam pytanie właśnie do tego produktu , ma to być pod uprawę outdoor/szklarnia BioTabs Guerrilla OUTDOOR Box jak wtedy stosować tabsy tak sami jak outdoor 4 tabletki ? w tym linku jest jeszcze dodatkowo nawòz płynny , jak go dawkować?? ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oryginalny tekst biotabsa:

 

 

GuerrillaTabs (20 tabs)

 
GuerrillaTabs are slow-release organic fertilizer tablets that improve the microbiological activity in the soil, creating the optimal conditions for growing big and healthy plants.
 
Details
 
Organic slow release fertiliser tabs 10 grams 10-8-8
Use 4 tabs per 10-litre container.
In-ground plants: use 4 tabs per plant.
Push the tabs 5 cm deep below soil level.
 
 
Guerrilla Juice (500 ml)
 
Guerrilla Juice is a liquid organic fertilizer that stimulates a healthy soil and optimal growing conditions. So, you’ll be getting healthy plants with beautiful fruits and/or flowers.
 
Details
 
Organic Guerrilla Juice 3-2-6.
Dilute 3 ml Guerrilla Juice in 1 litre of water.
Water the plants with this solution from week 4 once a week.
Two weeks for harvesting, only use water

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+