Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Program do prowadzenia growloga


lukhempas

Recommended Posts

Witam szanowne grono [:)]

Mam taki plan aby zrobić prostą webową/przeglądarkową aplikację do prowadzenia growloga.

Podstawowe funkcje to możliwość:

- określenia początkowych parametrów uprawy, później wprowadzania podstawowych danych np takich jak temp. wilgotność, itp - dowolnie często

- wprowadzenia różnych zdarzeń czy dodawanie notek np: podlewanie albo dzien pojawienia się preflowera (wtedy liczymy i pokazujemy na jakim etapie kwitnienia jesteśmy)

- później wizualizacja zebranych danych na wykresie

Mając więcej niż jeden growlog - można by się pokusić o jakiś widok porównawczy.

Możliwości pewnie można by jeszcze wymyślić dużo - może macie jakieś pomysły ? [:D]

Cel - po za czysto zajawką i chęci nauczenia się przy okazji nowych technologii to też pomoc innym startującym growerom w uprawie. Na podstawie zebranych danych można by część oczywistych prawd użytkownikowi podpowiadać.

Gdybym sam mógł to chętnie bym skorzystał z takiego programu - dziennik tak czy inaczej prowadzę - ale tylko jeśli dało by się to robić bezpiecznie oczywiście.

Co o tym myślicie ?
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wyobrażasz sobie aplikację zrobioną przez zwykłego człowieka, przez którą ludzie będą wrzucali zdjęcia z upraw MJ? Do tego większość pewnie uprawia w krajach gdzie jest to nielegalne a co za tym idzie zainteresowanie Policji. 

Do tej pory wszyscy prowadzą fotorelacje normalnie na zaufanych forach i jest dobrze, po co kombinować?

Jestem na nie, pomysł do dupy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Vito - Ultimate od DP :D

 

Generalnie pomysł mam w głowie już od jakiegoś czasu - dopiero teraz napisałem o tym post.

Sam jestem programistą aplikacji web - już 15 lat doświadczenia na karku.

Wiem doskonale ile pracy to wymaga ale mam pomysł jak to ugryźć żeby poza planami cokolwiek z tego wyszło.

 

Może nie będę się rozpisywał za mocno tylko spróbuję coś zdziałać i wtedy wrócę pokazać co wydłubałem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+