Skocz do zawartości
thc-thc

grower

okulary dla growera


Gość

Recommended Posts

Co do tematu okularów to ostatnie gdzieś widziałem filmik spod hps'a. I właśnie dzięki przyciemnionej soczewce jak w okularach kolory były naturalne, a nie w ciepłych odcieniach normalnie pod lampą sodową.  Nie wiem tylko czy był to jakiś specjalny bajer czy może to samo co zwykłe okulary przeciwsłoneczne.

Jak komuś sie nudzi to może sprawdzić pod swoją lampką, bo jak zadziała to można robić fajne foty pod włączonymi lampami. :peace:

Method7 robi takie soczewki na kamery ale niestety do najtanszych nie naleza 

HPS RENDITION CAMERA PHOTO FILTER

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 

OKULARY ACTIVE EYE

 

45,00 zł   

OKULARY FILTRUJĄCE ŚWIATŁO HPS ACTIVE EYE

 

Specjalne okulary marki ACTIVE EYE, zaprojektowane z myślą o ogrodnikach mających swe rośliny pod sztucznym oświetleniem HPS. Filtrują pomarańczowe światło sodowe, oddając rzeczywisty wygląd roślin.

 

ZESTAW SKŁADA SIĘ Z:

- oprawki okularów, z zaczepami na uszy

- niebieskie soczewki,

- czarne soczewki (idealne jako okulary przeciwsłoneczne)

- przezroczyste opakowanie

 

Eleganckie i nowoczesne okulary, powinny stać się podstawowym narzędziem pracy każdego ogrodnika uprawiającego pod sztucznym oświetleniem HPS.

 

Niebieskie szybki okularów zapewniają filtrację pomarańczowego koloru, który wytwarza lampa HPS. Dzięki wyeliminowaniu pomarańczowej poświaty, możemy w realny sposób ocenić stan roślin. Dzięki okularom widzisz rośliny, tak jak wyglądają na prawdę, w świetle słonecznym. Koniec z oślepiającym blaskiem HPS i pomarańczowymi kolorami roślin.

 

Same okulary, mają wymienne soczewki - można zamienić niebieską, na czarną (w zestawie) i cieszyć się niesamowicie wygodnymi okularami, również na zewnątrz nie przejmując się oślepiającym blaskiem promieni słonecznych.

 

 

OKULARY NEWLITE STANDARD

 

92,00 zł   

OKULARY FILTRUJĄCE SWIATŁO HPS NEWLITE STANDARD

 

Specjalne okulary, zaprojektowane z myślą o ogrodnikach mających swe rośliny pod sztucznym oświetleniem HPS. Filtrują pomarańczowe światło sodowe, oddając rzeczywisty wygląd roślin.

 

ZESTAW SKŁADA SIĘ Z:

- oprawki okularów, z zaczepami na uszy

- niebieskie soczewki

- elastyczny pas do zawieszenia okularów na głowie

- opakowanie przezroczyste

 

Eleganckie i nowoczesne okulary, powinny stać się podstawowym narzędziem pracy każdego ogrodnika uprawiającego pod sztucznym oświetleniem HPS.

 

Niebieskie szybki okularów zapewniają filtrację pomarańczowego koloru, który wytwarza lampa HPS. Dzięki wyeliminowaniu pomarańczowej poświaty, możemy w realny sposób ocenić stan roślin. Dzięki okularom widzisz rośliny, tak jak wyglądają na prawdę, w świetle słonecznym. Koniec z oślepiającym blaskiem HPS i pomarańczowymi kolorami roślin.

 

W celu zwiększenia wygody, do zestawu dołączony jest również elastyczny pasek, który montuje się w miejscu pałąków okularów. Szybka wymiana i możemy się cieszyć świetnymi okularami które idealnie trzymają się głowy.

 

Także nosiłem okulary jak przebywałem dłużej przy dużym oświetleniu. Zmęczenie oczu bez okular czułem już po około pół godziny.

Fajnie widać bez żółci ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+