Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Jasniejące paski między żyłkami. Mg?Zn?Fe?

Free

Recommended Posts

Aloha,

Mam 3 krzaczki ak47 auto fem (ok.5tydzien) w boxie pod hpsem 150w 2 w donicach 7.5l i 1 z ktorym mam maly problem w 5l, wiem ze najwieksze te donice nie sa ale nie byloby juz miejsca jakbym dal wszystkim po 9l. Wszystkie podlewam tym samym,Biohumus weg, Planton K flow, super vit, ostatnio tez pk 13/14. Ph wody obnizam do ok 6.5.

Ten w 5l szybciej zaczal kwitnac i jest tez oczywiscie troszke mniejszy niz pozostale.

Problem polega na jasniejacych lisciach w partiach srodkowej i wyzszej, nie dotyka to najstarszych lisci na dolnej partii.

No i patrzac na rysunki z tablicy niedoborow ( http://trawka.org/topic/9207-niedobory-makromikroelementow-kompendium/ ) trudno powiedziec co to moze byc bo pasuje do kilku rysunkow ktore sa prawie takie same. Podejrzewam mg/zn/fe. Przygotowalem juz wode z dolomitem tylko poczekam moze na jakies rady expertow czy to to co mysle :)

gallery_39075_386_2078589.jpg
gallery_39075_386_470853.jpg

Stawiam na potas, może zbyt wysokie EC.

"Potas: Martwe krawędzie liści"

Mam fajny przewodnik canny, niestety skany są kiepskie, miał by ktoś chwilę przepisać przewodnik ? Zdjęciami się zajmiemy. 

Stawiam na potas, może zbyt wysokie EC.

"Potas: Martwe krawędzie liści"

Mam fajny przewodnik canny, niestety skany są kiepskie, miał by ktoś chwilę przepisać przewodnik ? Zdjęciami się zajmiemy. 

Potas w sensie niedobor? dawalem sporo potasu wiec albo ma mega apetyt albo to EC bo na to nie zwracam zupelnie uwagi.. mala donica w sumie wiec pewnie latwiej przesadzic z EC. A jesli to EC to flush?

Moge troche poprzepisywac jesli to nie jakas cala ksiega bo mi czasu nie starczy :) A moze gdzies w sieci sie znajdzie?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+