Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zapylanie Indor z przeznaczeniem nasion na out


Qulka

Recommended Posts

Mam pytanie, czy jeżeli zapyle krzaczka AF np AutoMazar w domu w ograniczonej wysokości/szerokości i małych doniczkach np.5l to czy nasiona które użyję na OUT będą karłowate czy wyrosną normalnie jak pisze producend 70-80cm? Myślę że wysokość jest ,,zakodowana" w genach więc powinny wyrosnąć normalne ale wole dopytać. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

srodowisko ma wplyw na geny hehe widac to np robiac  rewega 3 razy ,  i roslina sie zmienia , jesli porownasz  jak wygladala  pierwsza damka z nasionka a pozniej do rewegow to nawet liscie  moga wyrosnac o innym wygladzie,  a to caly czas ta sama roslina tylko konopia sie dostosowywuje do warunkow,  , co do wielkosci  na vegu jaka osiagaja to na to ma wplyw  jak zadbamy o warunki podloza , czym lepsze tym roslina wieksza , zreszta qulka napisz co chcesz dokaldnie zrobic co z czym skrzyzowac itd  bo  malo zrozumiale to jest

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

'nienaturalnego' tudziez z przekreconym zegarkiem

ruchanka nie rozkminialem hehe i jak najbardziej sie zgadzam

ze taki wplyw sroodowiska ma znaczenie.

a ziomus o af pisze i o out ach jakis wiec

faktycznie moze najpierw niech sprecyzuje.

bo do tego ze wielkosc doniczek matek, nie ma wplywu na wielkosc ich dzieci, w normalnych warunkach hehe, chyba sie zgadzamy co? :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chce zamówić 5 pestek regularnych jakiejś mocnej odmiany AF. Wysadze te 5 pestek indor i dam działać naturze tzn.Chce żeby się zapyliły. Będe je miał w doniczkach 3-5L. A pestki które wyrosną chce wykorzystać na out door w 2014r :) Czaicie chłopaki :)

Ogólnie chodziło mi o to czy jeżeli będą indor w doniczkach 3l i wyrosną 30-40cm to czy nasiona które otrzymam i wysadzę na out w 2014r będą ograniczały się np do tych 40cm czy normalnie będą rosły ? Pozdróweczka!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+