Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

NaleśniCZCZki


Czcz

Recommended Posts

Witam panów i panowie dzisiaj robiłem makumbe z dość solidnego krzaka samochy ale była cała w żywicy

pół dużego gara z zielem zalałem wodą i przegotowałem, gdy odlewałem wode widziałem że była jasna bez większych zanieczyszczeń więc wjbałem na mleko i gotowałem na średnim ogniu przez 40 minut.

kolor zupki był kremowo-zielony. trzeba dziabać puki ciepłe więc sprawdziliśmy co z tego wyszło i po 100 ml jest rozjebanie umysłu na cząstki pierwotne.

po 5h na ciężkiej klepie wbił nam się pacman dlatego ten przepis jest tym inspirowany

 

 Składniki dla 4 osób:
 
farsz:

-pierś z kurczaka 700g
-łyżka oliwy lub oleju
-papryka zwykła
-trzy pomidory
-cebula

-tabasco albo papryczki ostre

-pieczarki

 

wjebujemy cebule na rozgrzany tłuszcz

Mięso doprawiamy ostrą papryką, pieprz, sól, zioła prowansalskie... Jak cebula się zeszkli na duży ogień wrzucamy mięso żeby szybko się ścięło z każdej strony, następnie dorzucamy paprykę, czekamy aż zmięknie i dodajemy pomidory. Całość dusimy pod przykryciem wszystko na temat

 

Ciasto:

 

na 4-5 nalesników

 

-szklanka MAMBY

-szklanka mleka

-sól

-2 szklany mąki

-kapka oleju

-2 jajka

połączyć zawinąć czy tam jak tam kto woli i udekorować liściem

 

jesli ktoś wykrzywia morde podczas picia mamby to jest to idealne zagranie bo elegancko komponuje sie z ciastem i zbija ten charakterystyczny posmak i na to ostry farsz.. wyszło kozackie i paliło w morde. pół godziny po zjedzeniu było czuć efekty

 

śmiało można kogoś częstować prawdziwa natura dania nie do wykrycia w smaku ; )  a robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+