Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Miss Miesiąca: Wrzesień


BA+ON

Głosowanie  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto cykn?? najlepsz? fot? we wrze?niu?

    • lordrevan
      1
    • ESC
      3
    • Norbi
      2
    • Bebook
      1
    • Lord Of Weed
      0
    • debastator
      1
    • le?ny_skrzat
      2
    • BA+ON
      5
    • Vito/Ambasadorka
      3
    • Furion
      4
    • LordZet
      2


Recommended Posts

W tym temacie zamieszczona zostanie lista nagrod za miesiac wrzesien.Nagradzane bedzie tylko pierwsze miejsce, wiec warto sie starac.Cala pula trafi do jednej osoby.Kazdy chetny, kto bedzie chcial zasponsorowac Nasz konkursik czymkolwiek, proszony jest o wpisanie sie w tym temacie i wklejenie zdjecia nagrody wraz z kartka i nickiem z forum.Kazdy kto zobowiaze sie nagrodzic zwyciezce, a tego nie zrobi, naraza sie na zbanowanie.Badzmy slowni.

 

Ode mnie chociaz tripack nasion feminizowanych Northern Light Automatic od RQS dla zwyciezcy ;) Moze jeszcze jakies sionka wyskrobie.

 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Nie ze swojej winy skończyłem sezon w tym roku wiec lepszego zdjecia na kandydature nie bede mial ;)

 

To zdjęcia zgłaszam do konkursu--->

gallery_37532_272_3404639.jpg

 

 

Pierwsza nominacja poleci dla użytkownika BA+ON za przepiękne zdjęcie wręcz na tapetę ;)

 

gallery_38179_255_682404.jpg

 

 

kolejna nominacja dla naszej czerwonej pary za niecodzienne ujęcie. Baardzo mi się podoba to zdjęcie,ponieważ jest zupełnie inne niż cała reszta... 

 

gallery_27223_365_179156.jpg

 

 

ogólnie trzeba zaznaczyc że wybór fotek jest ogromny i nie mogłem się zdecydowac dobrą godzine  :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+