Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wysoka Temeratura


JP_NA_100%

Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

do wilgotnosci to zawsze nawilzacz zadne szmatki nakretki z woda i te inne badziewia nic absolutnie nic nie daja chyba ze przy wiatrakach komputerowych zeby nie bylo szybkiej wymiany powietrza. a co do temperatury to fakt ni e ogarniasz swietlowek to z hpsem latwiej nie bedzie

 

co wy panikujecie z tymi szmatami ? nie rozumiem. zawieszona szmata daje dobry efekt, często sam używam tam gdzie nie opłaca się włączać nawilżacza. 

Nawilżacz? do takiego boxa? przecież tam nic nie nawilży tylko wszystko od razu wyciągnie, zbyt mały box ma

Po za tym będzie musiał załatwić jakiś super mini nawilżacz który kompletnie sie się nie opłaca....

Niech się skupi na temperaturze i odpowiedniej budowie boxa, bo w tym leży problem. 

Kolega powinien więcej lektur przeczytać i wtedy brać się za budowę boxa bo z tego co widzę nie pzygotował się.

Tego typu tematy były wałkowane miliony razy....

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dla mnie wszelkiego rodzaju szmatki i  pojemniki z woda to nieporozumienie, szmatki rozwoj  grzyba , i bakterie  , a pojemniczki z woda daja tyle  wilgoci co nic, juz wiecej jest po podladniu ziemi, , ja uzywam nawilzacza juz jakis czas, i dziala dobrze, a wiadomo ze wilogc jest  zalezna od tempy czym wyzsza tempa tym nizsza wilgoc ,

 

 

 

grzyby bakterie RACJA.... ale gdy zapomnimy o wymianie wody, do tego potrzeba czasu by się to potworzyło,

Sama woda racja, nie podnosi za dużo, ale już parowanie z materiału jest duże. 

A w nawilżaczu nie robią się grzyby? Przyjrzyj się kominowi wylotowemu po długim używaniu, wtedy ładnie pięknie rozpyla świństwa.

Niektóre nawilżacze maja specjalne wkłady antybakteryjne i grzybiczne, ciekawe dlaczego 

Trzeba dbać o regularne czyszczenie w tym jest pies pogrzebany. Zasyfić ogród to nie problem.

Mokra szmata to nie jest główna metoda, a alternatywa dla takiego boxa z takim problemem.

Oto moje zdanie, jak ktoś nie chce nie używa, każdy robi co uważa za słuszne, ja nie zrezygnuje ze szmaty w mini boxach bo wiem, że to jest dobra alternatywa. 

:peace: 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+