Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Thc a jelita


Gość

Recommended Posts

Witam od tygodnia znajduje sie w szpitalu po przypadkowym pobiciu usuneli mi 30 cm jelita cienkiego , jestem na plynnej diecie miesle wzbogacic ja w ziółko aby usmierzyc bol , mam akurat kilka wlasnych odmian AF z outa po scince jak myslicie nie zaszkodzi to w niczym ?pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

okej wielkie dzieki za info ciekawy artykul w przyszlym tyg powinienem wyladowac w domu wiec będe sie kurwał :D
w arsenale mam black mastera 2 White russiana i rocket russian fuel mysle ze dadzą rade :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość antymef303

Nie wiem czy mam wrzody ,(tzw. perforacje jelit) , bez badań lekarze stwierdzili zespół jelita drażliwego, skurcze, biegunki oraz zaparcia na tle nerwowym, w Kanadzie na to mozna dostac receptę na medyczną Mery.

Fakt pomaga mi to przy skurczach , nie czuje bólu, oraz ucisków jedyny mankament czuje te jelita i czasami z leksza popadam w paranoje , że mogę mieć raka ,ale tylko jak sobie wspomne chociaz staram sie nie myslec.

Ale jestem zdania napewno nie zaszkodzi , a wrecz pomoże. Złagodzi ból i nie uszkadza wyściółki , oraz  niezabija flory bakteryjnej jelit jak alkohol czy prochy przeciwbólowe.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to o czym koni pisze to bol pooperacyjny ktory iebardzo sie ma z bolai na tle nerwowym czy wrzodowym.

jesli jestes juz po sprawdzaiu painkillera to napisz czy  pomogl.

:wacko: ja bym zalecil smarowaie olejem konopym na rane czyli jelita :P ale tego sobie nie posmarujesz :mur:

pozatym raczej goi sie dobrze (na moje wirtualne oko) i licze na to ze nie bylo

wzmorzonych ruchow perystaltyczych ktore mogly bolec czy tam dyskomforytowej 'gastrofazy' a diecie

ZDRÓWKA!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam dochodze do siebie wszystko juz super nic nie boli 3 dni temu ziomki podrzucili mi do szpitala male ale wystarczajace zaopatrzenie , duzo mi pomoglo na szpitalna nude ale przedewszystkim pozwalalo chociaz na chwile odetchnac. Po zapaleniu znikly wszelkie skurcze w brzuchu nawet dziura po drenie przestala dac o sobie znac moglem sie norlamnie swobodnie poruszac o wlasnych silach nie jakis przykulony i zgarbiony doslownie jakby nic mi sie nie stalo , niestety z odejsciem highu to co dobre tez sie konczy i nastepuje gastro a na diecie plynnej ciezko jest je zaspokoic :laugh:  na szczescie wszystko juz jest okej czuje w miare normalnie jutro mam wypis i jade do domu pozdr :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+