Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Co to moze byc ? - dopalacze ?

mlodyuczen22

Recommended Posts

Witam

Jestem tu nowy

Mam 1 powazne pytanie nurtuje mnie juz od kilku tygodni

Mialem okazje sprobowac "czegos" od ulicznego g贸wniarza

cena byla bardzo dobra a to cos po prostu smierdzialo powiedzial ze to tylko " dopek" wygladalo to jak trawka ale bylo jakies inne smierdzialo po prostu czyms. Przez lufke strasznie pieklo w gardlo聽

Ale po 2 buchach porobilo nas niezle

Co sprzedaja w tych czasam dzieciaki na ulicach ? 聽co to jest ?

Z gory dzieki za uswiadomienie mnie z jakim gownem mialem doczynienia

Skoro sam dil powiedzial Ci, ze to dopalacz a nie mj, to tak zapewne bylo. Lepiej zmien zrodlo. bo dopki to nic dobrego. Jak nie masz dojscia do normalnego palenia, to zostan ogrodnikiem - oczywiscie poza granicami PL ;)

typowa maczanka, znaczy rc (research chemicals) u nas znane jaki dopalacze. Polega to generalnie na tym ze masz jakis roztwor ktory ryje banie niczym plan na bud偶et polski i w nim maczasz cokolwiek co da sie palic, od tytoniu przez fake hasze do mj nawet. Przez to wali艂o ci dziwnie i porobi艂o. Tego typu specyfik贸w jest pe艂no, trza uwa偶a膰.

Zalezy jaki sk艂adnik rc siedzi w "maczance", jesli jest to legalny sk艂adnik (nie wpisany na liste zabronionych substancji) to posiadanie i palenie tego jest legalne, a dillowanie tym juz nie. Skutki uboczne ? nie wiem, ale w chuuuuuuj ludzi kopci艂o te dopalacze i jakos duzych skutk贸w nie widzia艂em.

Guest etnozielarz

Nikomu nie polecam tego chemicznego chujostwa. Na pocz膮tku wydaje sie z臋 jest dobrze, a potem faza robi si臋 nieprzyjemna, neurotyczna, co kolwiek by艣 nie robi艂 na fazie jest inaczej ale ch****o, Po 1 wiadrze 聽prawie nic nie m贸wi艂em do znajomych, bo kot艂owa艂o mi sie w g艂owie.

Strasznie drapie w gard艂o, po wypuszczeniu z p艂uc dusi艂em si臋.聽

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+