Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Duch Rośliny, palenie drogą do oświecenia?


Recommended Posts

Guest Hektor

Cześć. Co o tym sądzę ?

 

Konopie, mimo to że są najsłabszym psychodelikiem, nie znaczy że nie potrafią doprowadzić do stanu zaniku ego.

Owszem, potrafią, pod warunkiem, że POTRAFIMY ICH UŻYWAĆ. Tyczy się to prawie każdego psychodeliku z tym że po konopiach ciężej zapaść w stan zaniku ego niż po np grzybach gdzie już tak

męczyć się nie trzeba hehehe, a nie wspominając już o Salvi divinorum czy DMT gdzie ego pozbędziemy się momentalnie niemal że :)

 

Lekcja nr 1 - musisz być dojrzały, ponad 18 lat na pewno (powaga)

Lekcja nr 2 - musisz, uporządkować wszystko w domu pozałatwiać wszystkie sprawy żeby NIC KOMPLETNIE CIE NIE MARTWIŁO podczas tripa

Lekcja nr 3 - musisz, BYĆ SAM, na opuszczonej, bezpiecznej przestrzeni gdzie NIKT nie będzie Ci przeszkadzał w doświadczeniu TEGO

Lekcja nr 4 - kiedy już powyższe punkty przerobiliśmy, nadszedł czas na przygotowanie się. Napij się wody z cukrem najlepiej glukozą (kilka łyżek) żebyś nie zesłabł przypadkiem.

Teraz weź najmocniejsze palenie jakie masz, nabij cały cybuch fajki wodnej, weź zapalniczke i zacznij się zaciągać siedząc na np materacu. Kilka głębokich machów, odłóż fajke i połóż się.

 

Teraz czujesz mocne bicie serca, czujesz jakbyś leciał,duszności, czujesz cholerny niepokój mówiąc ' za mocno za dużo wypaliłem!!' panika !!

To normalne. Teraz powtórze słowa Terence MC Kenna " teraz pocieszasz się faktem że jeszcze nikt od tego nie umarł ' hehe

A tak na poważnie, leżysz i uspokajasz się. Kiedy już uda Ci się to zrobić, użyj swojego własnego umysłu do przeglądania jakiegokolwiek tematu,

dryfuj gdzie masz ochotę, doświadcz czegoś nadzwyczajnego ! Nie skupiaj się na swoim ciele fizycznym, z nim wszystko w porządku :) (miej taką nadzieje nic ma wkręt nie pozwól na to).

Zwiedzaj odległe częsci własnego umysłu. Piękna sprawa :)

 

Jak mówię, trzeba się tego nauczyć. Mało osób doświadcza czegoś takiego i w rzeczywistości mało kto umie w ten sposób używać konopi.

 

Tyle od mojej osoby, mam nadzieję że komuś pomogłem :)

 

Do używania konopi, jeżeli ma być wykorzystywana w takim celu jak wyżej napisałem ważna jest dyscyplina. Palenie 1-2 razy w ciagu 2 tygodni żeby palić 'zdrowo'.

Palić i nastawić się na doświadczenie czegoś 'świętego' i trzeba wiedzieć czego się chce :) A nie palić ... ' bo mi sie nudzi! hehe' to tak nie działa :)

 

Chcecie zobaczyć o czym mówię, próbujcie, łatwe to to nie będzie dla wielu z Was no ale cóż, kwestia doświadczenia każdy jest inny jednym coś takiego może przyjść szybciej innym później a innym wcale.

 

Powodzenia pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+