Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Duch Rośliny, palenie drogą do oświecenia?

karwaliasz

Recommended Posts

Guest Hektor

Cześć. Co o tym sądzę ?

Konopie, mimo to że są najsłabszym psychodelikiem, nie znaczy że nie potrafią doprowadzić do stanu zaniku ego.

Owszem, potrafią, pod warunkiem, że POTRAFIMY ICH UŻYWAĆ. Tyczy się to prawie każdego psychodeliku z tym że po konopiach ciężej zapaść w stan zaniku ego niż po np grzybach gdzie już tak

męczyć się nie trzeba hehehe, a nie wspominając już o Salvi divinorum czy DMT gdzie ego pozbędziemy się momentalnie niemal że :)

Lekcja nr 1 - musisz być dojrzały, ponad 18 lat na pewno (powaga)

Lekcja nr 2 - musisz, uporządkować wszystko w domu pozałatwiać wszystkie sprawy żeby NIC KOMPLETNIE CIE NIE MARTWIŁO podczas tripa

Lekcja nr 3 - musisz, BYĆ SAM, na opuszczonej, bezpiecznej przestrzeni gdzie NIKT nie będzie Ci przeszkadzał w doświadczeniu TEGO

Lekcja nr 4 - kiedy już powyższe punkty przerobiliśmy, nadszedł czas na przygotowanie się. Napij się wody z cukrem najlepiej glukozą (kilka łyżek) żebyś nie zesłabł przypadkiem.

Teraz weź najmocniejsze palenie jakie masz, nabij cały cybuch fajki wodnej, weź zapalniczke i zacznij się zaciągać siedząc na np materacu. Kilka głębokich machów, odłóż fajke i połóż się.

Teraz czujesz mocne bicie serca, czujesz jakbyś leciał,duszności, czujesz cholerny niepokój mówiąc ' za mocno za dużo wypaliłem!!' panika !!

To normalne. Teraz powtórze słowa Terence MC Kenna " teraz pocieszasz się faktem że jeszcze nikt od tego nie umarł ' hehe

A tak na poważnie, leżysz i uspokajasz się. Kiedy już uda Ci się to zrobić, użyj swojego własnego umysłu do przeglądania jakiegokolwiek tematu,

dryfuj gdzie masz ochotę, doświadcz czegoś nadzwyczajnego ! Nie skupiaj się na swoim ciele fizycznym, z nim wszystko w porządku :) (miej taką nadzieje nic ma wkręt nie pozwól na to).

Zwiedzaj odległe częsci własnego umysłu. Piękna sprawa :)

Jak mówię, trzeba się tego nauczyć. Mało osób doświadcza czegoś takiego i w rzeczywistości mało kto umie w ten sposób używać konopi.

Tyle od mojej osoby, mam nadzieję że komuś pomogłem :)

Do używania konopi, jeżeli ma być wykorzystywana w takim celu jak wyżej napisałem ważna jest dyscyplina. Palenie 1-2 razy w ciagu 2 tygodni żeby palić 'zdrowo'.

Palić i nastawić się na doświadczenie czegoś 'świętego' i trzeba wiedzieć czego się chce :) A nie palić ... ' bo mi sie nudzi! hehe' to tak nie działa :)

Chcecie zobaczyć o czym mówię, próbujcie, łatwe to to nie będzie dla wielu z Was no ale cóż, kwestia doświadczenia każdy jest inny jednym coś takiego może przyjść szybciej innym później a innym wcale.

Powodzenia pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+