Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Recommended Posts

Witam :elo: po przegladaniu Soft Secrets znalazlem ciekawy artykul na temat doniczek sa bardzo podobne w dzialaniu do air pot ale design jaki maja jest na prawde kozacki sami zobaczcie :indiana:

 

 

DiamondPot ® to rewolucyjny system do uprawy wszelkiego rodzaju roślin, które z jego konkretnej postaci, stymuluje i rozwija unikalny system korzeniowy.

Wykonana z HDPE z recyklingu, DiamondPot ® ma kształt walca, ale w przeciwieństwie do tradycyjnych doniczek, którego ściany są kształtowane termicznie, na zewnątrz z wypukłościami  mające perforowany koniec, a wewnątrz z wypukłości w postaci żeber, eliminując tym samym wszelkie powierzchnię gładka, szkodliwe dla dobrego wzrostu korzeni.

Na dnie garnka jest przymocowana  siatka w  podstawie, która służy do podpierania skladnikow odżywczych z  gleby rosliny tworza   diamentowe Roots silne i zdrowe w
DiamondPot ®

 

Wewnętrzne żebra zapobiegania spiralnym systemu korzeniowego,  każdy pierwiastek z końcem z otworami wypukłości zewnętrznych,  główny jest bardzo przestronny, zaczyna się odwodnić Apex, wyzwalanie działania bocznych wzrostu korzeni.

Ten proces autopotatura nazwie "air-przycinanie" generuje, jako ostateczny wynik, urządzenie radykalne wyjątkowe znaczenie, gdyż eliminuje wszystkie problemy, które widać w tradycyjnych doniczkach. Struktura "systemu korzeniowego roślin uprawianych w DiamondPot ®, jest co najmniej dwa razy bardziej rozwinięta niż  w porównaniu do tradycyjnych doniczek,korzeń  jest bardzo włóknisty i promieniowego kształtu, odtwarzając naturalny wzrost jakby rośnie w ziemi, bez jakiegokolwiek opakowania.

Używanie  DiamondPot ®, można również zatrzymać młodych roślin bezpośrednio w litraggi 30-40-50 lt, pomijając kilka przelewanie i oszczędzić wiele czasu w fazach pracy.

Imponujący system korzeniowy, który daje 100% zdrowy i energiczny wzrost o połowę czas uprawy w porównaniu do tradycyjnych doniczek z ekstremalnych sukcesu i pokonywania problemów związanych z klimatem (zbyt gorące i skrajne zimno) i szok przeszczepu .

 

 

 

DiamondPot ® dzięki swej termicznie konstrukcji, zapobiega korzenie krąży. Korzeń, począwszy od środka na rośliny, aż do końca zbiornika, i sterowane przez żeberek umieszczonych wewnątrz, jest kierowane w stronę otworu w występach znajdujących się poza DiamondPot ®, w tym obszarze, znalezienie środowisku o wysokiej ilość powietrza, zaczyna się odwodnić Apex, rozpoczynając tym samym proces powietrznego prunning autopotatura (korzenia). W związku z tym, zakład reaguje produkując więcej korzeni bocznych tyłu na sam, gdzie wierzchołek jest już suchy, proces ten będzie kontynuowany, aż roślina będzie  umieszczona / złożonego w DiamondPot ®.

System korzeniowy, który będzie powstawać będzie gęsty, włóknisty i bogaty indeksów górnych, które wskazują w kierunku na zewnątrz, ten stan może spowodować roślin wchłonąć większą ilość wody i substancji odżywczych, co stymuluje wzrost znacznie szybciej i wykładniczo połowę razy. 100% gwarancja.


DiamondPot ® produkowane są w rozmiarach od 0,5 litra do 45 litrów, z zasady, są stosowane bez jakiejkolwiek podstawy wielkości ponad 45 litrów, w przypadku dużych zakładów lub do nawijania same po ekstrakcji z pola wzrostu, ale wymaga użycia podstawek  umieszczonych pod
DiamondPot ®.

Cewki są wykonane z 50-60 metrów długości i różnej wysokości, żłobków dostępne dla tych, którzy wolą zarządzać na własnych środków dostosowujących doskonale ścianę naczynia do typu instalacji lub wymiar na życzenie klienta.

 

 

 

 

 

 

 

diamond-pot3-52314_462x306.jpg

 

air-pruning-281x300.jpg

 

 

 

 

 

prentazione-diamond2.jpg       diamond-pot1-254x300.jpg

 

 

serie-completa-Medium-300x163.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło :

 

www.diamondpot.com

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+