Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Marycha u p(osła)


Recommended Posts

MARYCHA U POSŁA

 

W poniedziałek, 27 maja, do biura poselskiego Mariusza Grada (PO) w Tomaszowie Lub. listonosz przyniósł białą kopertę. W przesyłce, nadanej w Krakowie, pracownicy biura znaleźli woreczek z zielonym suszem. Nadawca włożył także niewielką ulotkę, z logo ruchu „Wolne Konopie”.

„Wolne Konopie” to ruch znany z tego, że dąży do legalizacji marihuany. Pracownicy biura, którzy odebrali przesyłkę, nabrali podejrzeń, że to marihuana, kiedy zadzwonił przedstawiciel ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego. Pytał, czy do Tomaszowa przyszła podejrzana koperta.

– Zielonego proszku było niewiele, razem z woreczkiem ważył ok. 0,4 grama. Tester, którym wstępnie zbadano substancję, wykazał obecność THC, substancji czynnej, znajdującej się w marihuanie – mówi Jerzy Rusin, rzecznik tomaszowskiej policji. Policjanci kopertę z przesyłką zabrali do dalszych badań.

Okazuje się, że tego samego dnia podobne przesyłki odebrano we wszystkich biurach poselskich w Polsce. Dostali je między innymi pracownicy biłgorajskiego biura poseł Genowefy Tokarskiej (PSL), a także Piotra Szeligi (PiS). We wtorek, 28 maja, jeszcze sprawy nie zgłosili na policję; czekali, aż posłowie wrócą z wyjazdów i zdecydują, co zrobić z przesyłkami.

Taką przesyłkę odebrała także pracownica zamojskiego biura posła Sławomira Zawiślaka (PiS), pod jego nieobecność. Ale poseł zobaczy tylko ulotkę, ponieważ jego pracownicy proszek wysypał się na podłogę podczas otwierania koperty. Kobieta pozamiatała i zielony proszek wyrzuciła do kosza.

– To akcja edukacyjna i informacyjna – mówi Jakub Gajewski, rzecznik prasowy „Wolnych Konopi”. – Ma wzbudzać zainteresowanie konopiami i uświadamiać posłom, jak działają – tłumaczy. W ten sposób jego organizacja chce przekonywać do legalizacji marihuany.

 

 

Źródło:  http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/38448/marycha-u-posla.html#prettyPhoto

 

 

---------------------------------------------------------

 

Najlepsza ta pani, ktorej susz sie ponoc wysypal podczas otwierania. Hehe, juz to widze jak jej sie z woreczka strunowego wysypalo, pewnie zawsze chciala sprobowav tej maryhulany, wiec skorzystala z okazji ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+