Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Problem z dojazdem do spota.


master123xd

Recommended Posts

Dwa razy w tygodniu to zupelnie wystarczajaca ilosc, nawet raz w tygodniu mozna jezdzic dla bezpieczenstwa, a sa tacy co spota odwiedzaja kilka razy w ciagu calego sezonu.

Poprostu im czesciej jestes tym lepiej mozesz zadbac o rosliny, ale bedac przy nich  raz na jakis czas tez beda rosly.

A jaka ilosc wody? Zalezy od tego jak wielkie krzaki, jaka pogoda, ale kilka litrow na krzaka dobrze jest podlac, tylko lac je spokojnie i powoli, a nie chlusnac w krzaka baniakaiem 5litrowym

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tylko sobie weź poprawkę na to czy trzeba biegać na spota tak często, ja jestem za tym żeby na spocie być jak najrzadziej to nie muzeum żeby odwiedzać i podziwiać.... taki kraj. 

Święte słowa!

Dobrze przygotować ziemie i jeździć po upałach, ewentualnie jak są długo ulewy jechać im wlać biohumusa, (lub/i sypać plankton) pod krzaka bez rozcieńczania,

rozsypać przy okazji ślimakol, bo te france lubią konopie. Wyprawy ograniczyć do minimum, najważniejsze są początki i okresy stresujące - długie opady/upały.

2x w tygodniu to proponuje tylko przez pierwszy miesiąc, a im większe krzaki tym bardziej ograniczać wizyty i nie chodzic tymi samymi ścieżkami.

Podlewanie tak jak polek mówi!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie.... im rzadziej tym lepiej.... ale wiadomo ze to moze odbic sie na uprawie, ale jak sobie rozplanujesz wszystko i pogoda bedzie sprzyjała to tak jak kolega wyzej mówi na poczatku częsciej a potem coraz mniej wyjazdów, inne ściezki i nie rzucające sie w oczy ubrania :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Należy pamietac o zwierzynie, i sszkodnikach,mozesz odwiedzic spota 5 razy wciagu sezonu i bedzie ok, tylko za kazdym razem stosowac srodki przeciwko zwierzynie(anti-bissan) i slimakom (snacol). gdy regularnie pada deszcze nie trzeba podlewac, tylko nawozami, u mnie sie sprawdzalo. Wiadomo przy poczatkach mozna czesciej odwiedziac nasz małe :)Pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+