Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Sadzenie zioła w lasku


HowHight

Recommended Posts

Witam jak wiecie małymi krokami zbliza sie przez wszystkich wyczekiwany out door wybrałem sie dzisiaj żeby poszukać spota na MJ  ^_^ jest to mały lasek sosnowy okolo 7-8 letni wyokosc drzew okolo 3m 3.5m max las jest nieprzecinany bardzo gęsty więc wątpie żeby komuś sie chciało po nim chodzic hehe  :blink: weszłem do niego z mała sikierka innaczej sie nie dało :) bo bym oczy wybil :cool: doszłem gdzies do połowy moje pytanie jest takie czy po wycięciu okręgu okolo 6 metrow dobrze padało bym tam światło? sadził ktoś w takich warunkach ? jeżeli tak proszę zeby sie wypowiedział. Ps ten lasek to nie jest szkółka leśna !! 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lepiej uważać na takie laski, bo to najprawdopodobniej czyjś prywatny las i nigdy nie wiadomo kiedy właściciel postanowi go odwiedzić. Do tego ziemi będziesz tam musiał trochę przetransportować, bo pod iglakami będzie ona zbyt kwaśna. Ciężko też powiedzieć jak będzie z nasłonecznieniem, bo teraz może wydawać się git, ale na wiosne i lato może tam jeszcze mocno zarosnąć.

Ja bym generalnie w takim lasku nie sadził, na pewno znajdziesz lepsze i bezpieczniejsze miejsce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jesli lasek bedzie przycinany za 2 lata na bank to ja bym sie wogole nie zastanawial.     chyba ze jest tam naprawde za wysoko to bym sie zastanawial. aczkolwiek na upartego mozesz zbudowac sobie podest pod donice z tych drzew ktore wytniesz :D

 

btw -  zamiast pisac "każdemu daje po buchu czy po czyms tam" to przy kazdym poscie na dole po prawej masz zielona strzaleczke w gore :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nikt nie wspomnial o helikopterach ;) Jesli wytniesz w tych drzewkach okrag o srednicy 6m czy nawet kwadrat 6x6m to z gory moze to sie rzucac w oczy.Jak ktos przelatuje ta trasa co jakis czas, to na pewno zauwazy.Trzeba uwazac na helikoptery wojskowe, policyjne i niektore nadlesnictwa tez chyba maja.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+