Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

"czarna" flegma

Recommended Posts

Witam, popalałem sobie (prawie codziennie) przez jakieś 4 miechy swój materiałm w grudniu byłem przeziebiony to również paliłem, zebrała mi się flegma w płucach ostatnio gdy ją odplułem zauważyłem, że jest w większości czarna (coś na zasasiedze osadu ktory sie zbiera na lufce) trochę się zdziwiłemi i zaniepokiłem, bo pierwszy raz mam coś takiego, a pale może nie jakoś bardzo dużo, ale sporo, paliłem w więkosci z bonia o podwójnej filtracji, ziołko było niesmaczne z lufi jak raz paliłem lub z butli smak było niedosniesienia, palenie rosło jakieś 100m od drogi samochodowej ( może stad ten smak, gorzki), ale skąd ta flagma, ktoś miał taki przypadek? może lepiej nie tracić czasu tylko do lekarza ? dodam też ze płuca mnie nie bolą, uprawiam sport, dużo biegam 3x w tygodniu. Jakieś rady panowie ?

Też mi sie odrywał czarny syf z płuc przez spory okres czasu, ograniczyłem sie do 1-2 fajki dziennie + ziółko i przeszło. Apropo bonga nic się tam nie filtruje, dym przechodząc przez wode tylko się schładza, ilość substancji smolistych nie zmienia się.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+