Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ile czasu można przechowywać zbiory?


ximin

Recommended Posts

Witam dobrych ludzi :):peace:

Jestem już jakiś czas na forum ale dopiero teraz zdecydowałem się zaktywizować, jako że mam zamiar zasiac troche kopru na przyszłorocznym oucie :trawka:

I tu pojawia się moje nietypowe pytanie - ile czasu susz z harvesta moze stac np. w słoiku zanim straci na jakości ? Bo mam zamiar "zamrozic" w czasie pewną część plonów na później :D

Keep on rollin :blant:

-------------

ximin

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli będziesz przechowywał kwiaty w ciemny i suchym miejscu, szczelnie zamknięte w pojemniku próżniowym lub słoiku bez dostępu do powietrza. Będą mogły być przechowywane do roku bez zauważalnych strat na jakości, powyżej 2 lat zioło zaczyna tracić swoje właściwości i aromat. Nie całkowicie, ale z tego co wiem da się już to odczuć. Tak czy inaczej nigdy nie magazynowałem zapasów na 2 lata ani raczej nie polecam nikomu tego robić :D:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli odpowiednio dojrzałe kwiaty, wysuszone, spakujesz w pojemnik w którym nie następuje wymiana powietrza, będziesz śmiało mógł cieszyć się latami dobrym palonkiem bez znacznej utraty na jakości ;)

Więc bez obaw hehe a nikt chyba znowu tych kilku lat baki trzymał nie będzie bez przesady znowu :)

 

Koniec świata nadchodzi więc radze magazynowac na dłużej zapasy :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+