Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jakie bongo,aby nie podrażniało?


Wilus1

Recommended Posts

Powiem tak:) Paliłem kiedyś szluga na dworze i zapalenie tchawicy. Kumpel podrzucił amnezja haze:D jedna lufka i meeega faza, dym tak lekki,że zastanawiałem się czy go mam w sobie , a na sprawdzenie czy on jest w płucach wypuszczałem chmuurę i nic nie gryzło i zdrów jak ryba. Potem typa , nie znanego mi pochodzenia roślinka white rihno i z tego wyszło zapalenie oskrzeli. Zioło mam zawsze od kogoś.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiesz co byłeś z tym u lekarza? Ja w ciągu miesiąca byłem chory 3x na zapalenie oskrzeli i wyszło, że mam alergię. od tamtego czasu biorę leki ale problemów z paleniem nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ok przetestowałem sprzęcik i powiem że to działa. Wcale nie trzeba wbijać dużo, ja wbijam głowe i ściągam ze 2-3 buchy. Dymek jest łagodny, nie siada na drogi oddechowe, smak jest bardzo czysty - nie czuć spalenizny. Fazka jest bardzo przyjemna, nie ma uczucia ciężkiej bani, musze powiedzieć ze 1 główką można się nieźle najarać, co mnie zaskoczyło. Nie wiem czy warto było to kupić, ponieważ ze zwykłej lufki i sprężynki od długopisu można zrobić coś podobnego, co działa na tej samej zasadzie, efekt w sumie ten sam i koszt to mniej niż 2 złote :sleep:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+