Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Do dilera pojechał radiowozem. Policjant zatrzymany


Vito

Recommended Posts

z5755732Q,Oskarzonym-grozi-nawet-10-lat-wiezienia.jpg

Trzech mężczyzn, w tym policjanta, zatrzymano w Słupsku (Pomorskie) we wspólnej antynarkotykowej akcji funkcjonariuszy wydziału kryminalnego słupskiej komendy i straży granicznej.

Podczas operacji - jak poinformował w rzecznik słupskiej policji Robert Czerwiński - funkcjonariusze przejęli 1,5 kilograma narkotyków.

Z informacji serwisu "Głosu Pomorza" wynika, że policjanci w nieoznakowanym radiowozie obserwowali mężczyznę podejrzewanego o handel narkotykami. "W pewnym momencie podjechał policyjny radiowóz. Wysiadł z niego policjant w mundurze. Wszedł do klatki schodowej domu, który obserwowano. Po chwili wyszedł. Wtedy kryminalni wkroczyli do akcji" - czytamy.

Początkowo zatrzymano dilera z narkotykami, potem po wewnętrznej akcji zatrzymany został także policjant. Według informacji serwisu policjant był pod wpływem i miał przy sobie marihuanę.

Słupska policja nie udziela informacji

Wszyscy zatrzymani trafili do aresztu. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku. Sprawą policjanta zajmują się funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji.

Komendant Miejski Policji w Słupsku podinsp. Andrzej Szaniawski zdecydował o zawieszeniu zatrzymanego funkcjonariusza w wykonywaniu czynności służbowych i wszczął postępowanie administracyjne zmierzające do wydalenia go ze służby.

Słupska policja nie informuje ani o okolicznościach zatrzymania funkcjonariusza, ani o przebiegu jego dotychczasowej służby. Wiadomo jedynie, że pracował on w jednym z komisariatów podległych KMP w Słupsku.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,12081121,Do_dilera_pojechal_radiowozem__Policjant_zatrzymany.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+